WestNews.com.ua

Село Чукалівка готове домовлятись з Івано-Франківськом про створення ОТГ

13.05.2019, 19:15  |  Автор:   Власенко Власта

У Чукалівці відбувся схід села щодо визначення майбутнього сільської громади в процесі впровадження реформи децентралізації.

Вкотре обговорювали, де бачать своє село місцеві мешканці, пише WestNews з посиланням на Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.

У зустрічі взяв участь директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Руслан Панасюк. Він розповів про зміни в адміністративно-територіальному устрої області та України, які відбудуться найближчим часом.

«Сьогодні село Чукалівка готове іти й на рівних домовлятись з містом Івано-Франківськом про створення ОТГ. За два тижні місцеві мешканці очікують на зустріч з міським головою Русланом Марцінківим, щоб детально обговорити спільне майбутнє та отримати відповіді на запитання про гарантування дотримання прав сільських рад у складі великої міської громади», – зазначив за підсумками зустрічі Руслан Панасюк.

До слова, в Івано-Франківській області планують створити ще одну ОТГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будинок, їдальня і комора: що задекларував голова Матеївецької ОТГ і його дружина

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X