WestNews.com.ua

Селяни обіцяють перекрити дорогу, якщо з одного із сіл Долинського району не вивезуть сміття. ВІДЕО

19.11.2019, 19:55  |  Автор:   Хромей Зоряна

Це сміття виявили ще 26 березня на території села Гериня Долинського району. Пройшло уже 8 місяців, а сміття досі не вивезли.

За фактом забруднення земельної ділянки поліція відкрила кримінальне провадження, повідомляє WestNews із посиланням на UA: Карпати.

Старший слідчий Долинського відділення поліції Богдан Дяків повідомив, що зараз триває повторна експертиза щодо наявності шкідливих речовин.

Місцей житель Роман Мерінець переконаний, що відходи отруїли його бджілок.

Мешканці села Гериня збирають підписи, щоб Івано-Франківська ОДА прийняла рішення про вивезення сміття. В іншому випадку обіцяють перекрити дорогу регіонального значення.

Так, за експертизою з 11 криниць тільки 3 придатні для пиття води.

Детальніше у відеосюжеті UA: Карпати:

Якщо сміття у Герині на Прикарпатті не вивезуть, селяни перекриють дорогу

Сміття, яке виявили 26 березня на земельній ділянці у селі Герині Долинського району, досі не вивезли. За фактом забруднення земельної ділянки поліція відкрила кримінальне провадження. Старший слідчий Долинського відділення поліції Богдан Дяків повідомив, що зараз триває повторна експертиза щодо наявності шкідливих речовин#Долина #львівське_сміття

Опубліковано UA: Карпати Вівторок, 19 листопада 2019 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті горіли: автомобіль, будинок та сміття

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X