WestNews.com.ua

Сенсація року: мандрівник Дмитро Комаров одружився таємно від усіх. ФОТО/ВІДЕО

16.06.2019, 20:25  |  Автор:   Власенко Власта

За нього сватали своїх доньок вожді найекзотичніших племен і змагалися найвідоміші українські красуні.

І ось надзвичайна та сенсаційна новина: Україна позбулася чергового холостяка. Мандрівник Дмитро Комаров офіційно побрався і зміг приховати це від усього світу! Ведучий проекту “Світ навиворіт” розказав, із чого розпочався його роман з обраницею та чому протягом двох років він приховував свої стосунки, пише WestNews з посиланням на “ТСН”.

Популярний український ведучий і мандрівник Дмитро Комаров, який одружився на своїй партнерці по “Танцях з зірками” – Олександрі Кучеренко, розкрив деталі весілля.

Українці були в подиві, коли дізналися про весілля Комарова та Кучеренко. Виявляється, вони разом вже давно, і навіть під час “Танців з зірками” їм доводилося ігнорувати чутки про відносини.

В інтерв’ю Осадчій, ведучий “Світу навиворіт” розповів, що розписалися вони з Олександрою в Києві, а вінчалися в Єрусалимі.

 “У Києві розпис був. Я, Саша, два паспорти, РАГС, тихенько, щоб ніхто не побачив”, – розповідає Дмитро.

Він зізнався, що сам запропонував нареченій відправитися в Єрусалим.

“Я подорожую і вибираю місця сили. Їх не дуже багато, але коли потрапляєш в таке місце, ти відчуваєш, що качає енергетика. Єрусалим, там дійсно відчувається енергія і я відразу запропонував Сашкові це місце”, – додав він.

Примітно, що на вінчання до Єрусалима Комаров та Кучеренко летіли, сидячи в літаку в різних місцях, щоб ніхто нічого не запідозрив. А от медовий місяць у молодої сім’ї вже був. Дмитро і Олександра провели його на Мальдівах.

Кого мандрівник обрав собі в дружини – дивіться в ексклюзивному сюжеті “Світського життя”:

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X