WestNews.com.ua

Шахраї через фейковий акант просять переслати гроші на АТО від імені франківського священника. ФОТО

02.08.2019, 12:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Івано-Франківську з’явився новий вид шахрайства. Тепер злочинці просять допомогу в людей від імені священослужителів, повідомляє WestNews.

Про це повідомив у соціальній мережі священик Ігор Тузик.

«Дорогі друзі, обережно. Хтось створив ФЕЙКОВИЙ акаунт з моїми даними і просить від мого імені переслати гроші на АТО. Я нікого і ніколи не прошу щось замість мене оплачувати чи жертвувати. Тому не ведіться на всякі фейки. Краще зателефонуйте мені особисто. Дякую», – йдеться у дописі.

Згодом о.Ігор Кузик написав, що ситуацію вдалося вирішити.

«Коли то почало набирати обертів, дуже багато людей зателефонували спершу до МЕНЕ. І тому вдалося швидко відреагувати. І це для нас усіх має бути уроком, щоб перед тим як щось комусь давати чи перекидати, треба пересвідчитись у конкретної людини, а не спішити!!!», – наголосив він.

«Думаю, кожен має розуміти, що коли йдеться про гроші і якусь серйозну потребу, то людина буде звертатися особисто або з офіційної сторінки, а не створювати нову. Дякую всім за допомогу і підтримку», – додав отець.

Нагадаємо, на Прикарпатті шахраї виманили у пенсіонерки десять тисяч гривень

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ні автомобіля , ні грошей: черговою жертвою шахраїв став мешканець Богородчанщи

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X