WestNews.com.ua

“Шахраїв зараз багато”: Іоасаф Василиків застерігає вірян від фейкової сторінки Манявського монастиря. ФОТО

25.10.2019, 13:13  |  Автор:   Менів Андрій

Шахрай зі столиці створив неправдивий сайт Манявського монастиря ПЦУ, за допомогою якого виманює у вірян гроші на неправдиві проекти.

Зокрема, про це на власній сторінці в мережі Facebook повідомив очільник Івано-Франківсько-Галицької єпархії ПЦУ Іоасаф Василиків.

WestNews звернувся за коментарем особисто до Іоасафа Василиківа з проханням розповісти усі подробиці:

«До нас з Києва в монастир почав приїжджати чоловік, йому десь 40 років. Пару днів він проживав в нас, фотографував. Десь минулою зимою він був в монастирі. Він казав, що хотів відійти від київського шуму, його звали Андрій. Запропонував нам, адже займається сайтами, зробити нам ресурс в інтернеті, я благословив. Він почав розробляти. Ми були навіть раді, що є людина, яка зробила сайт.

Згодом, він відмовився сайт передати в управління монастиря. Більш того, перестав виходити з нами на зв’язок. Поки він, не вимагав коштів, ми не чіпали його, але пару днів тому мені доповіли, що він на тому сайті запропонував від імені монастиря префекти, зокрема, навчання для дітей англійської мови, почав вимагати на це гроші. Ми не могли не зреагувати і на моїй особистій сторінці в Фейсбуці я звернувся до людей, застеріг її.

Але виявилося, що вже дехто вже пересилав таки кошти, а одна жінка сказав, що гроші взагалі йдуть на невідому фірму. Шахраїв в нас багато, що тут говорити. От і він виявився простим шахраєм. І прикриваючись монастирем, він вирішив таким чином заробляти гроші. Ми маємо два манявські сайти, але ніде не просимо в людей ані на проекти, ані на монастир.

Ми ще не зверталися до поліції, я планую написати заяву на наступному тижні. Я думаю що він, окрім нас, ще має десь проекти. Кажуть мені, що бачили днями в Богородчанах», – розповів в коментарі архієрей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ошукали на 15 тисяч гривень: поліція розшукує шахраїв

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X