WestNews.com.ua

Щасливий 2020-ий: передбачення для всіх знаків східного гороскопу та пророцтво для України

29.12.2019, 16:30  |  Автор:   Хромей Зоряна

Ось і наближається до завершення 2019-ий рік. В цей період варто постаратися завершити усі свої незакінчені справи. Адже 2020-ий – рік Білого Щура, який відкриває новий 12-річний цикл. Білий Щур – це перший знак східного гороскопу. За китайською міфологією, щур є розумною, цілеспрямованою і терплячою твариною. Він знає усі свої переваги і недоліки. Також покровитель року володіє відмінною пам’яттю. Щур вміє легко прокласти свій життєвий шлях і ретельно проаналізувати кожен свій крок. Зі складних ситуацій він легко виходить і заходить.

2020-ий – це ще й рік високосний. Взагалі початок чогось нового – це завжди надії та сподівання. Тому, аби морально підготуватися до змін у майбутньому, WestNews підготував для Вас передбачення на 2020-ий рік, а також передбачення для України від найсильніших екстрасенсів та астрологів світу.

Щур

Це ж рік Білого Щура! Людям, які народилися під цим знаком зодіаку, цього року особливо везтиме. Це зоряний час для Вас у всіх сферах.

Здоров’я: зорі радять не нудьгувати, а почати займатися спортом, якщо Ви ще цього не зробили. Проте варто поберегти хребет та суглоби під час фізичних навантажень.

Фінанси: Вам варто серйозно замислитися про розвиток кар’єри, адже цей рік  буде особливо сприятливим у цій сфері.

Кохання: Новий рік обіцяє Щурам фантастичне кохання. Тільки-от зорі радять Вам не розтрачати свою любов на випадкові романи. Поставтесь до стосунків серйозно і Вам обов’язково пощастить.

Бик

Динамічний Щур поділиться із Биком своєю енергією та спритністю. Будьте оптимістичні і удача обов’язково Вам посміхнеться.

Здоров’я: не займайтесь самолікуванням, якщо Вас щось турбує, не зволікайте з візитом до лікаря. Під час літньої відпустки є ризик отруїтися, тому будьте обережні у виборі продуктів харчування.

Фінанси: щодо фінансів, то фортуна цього року буде на Вашому боці. Ви зможете обійти всіх своїх суперників. Це вдалий час для створення власного бізнесу.

Кохання: якщо Ви досі самотні, то рік Білого Щура подарує Вам доленосну зустріч. Скоріше за все ця зустріч відбудеться далеко від дому, можливо, навіть в іншому місті. Бикам, котрі мають уже тривалі стосунки зорі радять бути більш уважними та романтичними до свого партнера.

Тигр

А от Тиграм цього року буде непросто. Вас оточуватимуть заманливі перспективи, з яких завжди доведеться обирати щось одне. Не упустіть шанс, та будьте розсудливі у своєму виборі.

Здоров’я: не варто переїдати. Для Тигрів у разі переохолодження небезпекою буде  застуда та ангіна.

Фінанси: не лінуйтеся та впевнено ідіть до своєї цілі. Основним сюрпризом для Тигрів буде неочікуване багатство. Воно дозволить Вам здобути фінансову незалежність.

Кохання: в інтимному житті все буде пристрасно та емоційно. Самотні Тигри нарешті закохаються до безтями та відчують усі відтінки гарячої пристрасті кохання.

Кролик

Щоб не проґавити шанс на успіх – не розслабляйтеся. Вміння адаптуватися до незвичної ситуації, а також увага до деталей дозволять Кроликові досягти успіху.

Здоров’я: зорі радять не зволікати з обстеженням, навіть для простої профілактики.

Фінанси: приємні новини чекають на Кроликів у цьому році: Вам можуть запропонувати нову хорошу роботу або неочікувано може “звалитися” на голову чималий спадок.

Кохання: не забувайте прислухатися до свого серця. Цього року на Вас чекає багато нових знайомств, серед яких Ви знайдете справжнє кохання.

Дракон

Доведеться побігати та покрутитися. Але результат того вартий! Залиште усі переживання у минулому році – це допоможе Вам покращити своє життя.

Здоров’я: відкоректуйте своє харчування, поставтеся до цього серйозніше. Також побільше рухайтесь та висипляйтеся.

Фінанси: Драконам доведеться багато працювати. Не бійтеся змін та постарайтеся пристосуватися до них задля власної вигоди.

Кохання: романтичні пригоди чекають на Вас. Дракони будуть купатися в увазі та захопленні залицяльників. Проте постарайтеся відрізнити кохання від закоханості.

Змія

Щур дає унікальний шанс Зміям – перезавантаження. Це чудовий час, щоб почати нову сторінку у своєму житті, якщо Ви давно хотіли це зробити.

Здоров’я: не затягуйте із обстеженнями, варто перевірити суглоби та шлунок.

Фінанси: будьте спокійні та розсудливі, не конфліктуйте та не беріть участі в інтригах – і Вам обов’язково пощастить.

Кохання: будьте готові до того, що у Ваше життя увірветься кохання. У Вашому житті цього року будуть вирувати пристрасті та милі безумства. Ви зі своїм партнером станете одним цілим.

Кінь

Для коней цей рік буде суцільним забігом, але у будь-якому випадку він буде успішним. Ви нарешті начитесь бути щасливими.

Здоров’я: у шаленому ритмі варто добре відпочивати, щоб правильно розприділити свої сили на цілий рік та залишатися в хорошому психологічному стані.

Фінанси: можна і поризикувати, хоча б іноді. Це може привести Вас до відчутних змін на краще. Однак не забувайте про розсудливість.

Кохання: самотнім Коням цей рік віщує увагу збоку протилежної статі. Є можливість знайти свою долю. Не завадить трішки екзотики та таємничості.

Коза

У 2020-му році Кози будуть насолоджуватися життям. Зорі віщують порядок у душі та справах. Позитивний настрій привабить багато хороших людей, і, можливо, вдасться зав’язати справжню дружбу.

Здоров’я: зорі радять серйозно зайнятися своєю вагою та переглянути свій спосіб життя.

Фінанси: якщо Ви хочете бути фінансово незалежні – не лінуйтеся. До Вас прийдуть нові ідеї, які стосуватимуться швидких заробітків та навіть організації власної справи.

Кохання: рік любовної лихорадки. Ваша привабливість буде просто зашкалювати. Ви зможете покорити будь-кого. Проте це не найвдаліший час зав’язувати серйозні відносини.

Мавпа

Мавп чекають кардинальні зміни у цьому році. Вам доведеться переглянути повністю своє світобачення.

Здоров’я: прогулянки на свіжому повітрі, дієта та й взагалі дотримання здорового способу життя підуть організму на користь.

Фінанси: Вам доведеться миттєво реагувати на усі зміни, які стосуватимуться безпосередньо Вас. Варто вибирати те, що буде для Вас пріоритетнішим.

Кохання: Мавпам набридне спокійний формат стосунків. Бажання чогось піднесеного та пристрасного може призвести навіть до розриву стосунків. Але нові відносини подарують бурю нових позитивних емоцій.

Півень

Час для реалізації давно задуманих планів. У Півнів натура лідера проявиться з новою силою.

Здоров’я: якщо Ви любите займатися спортом, варто все ж займатися з тренером, це допоможе уникнути травм. Уважно стежте за своїм імунітетом.

Фінанси: зорі радять відкрити рахунок у банку. У плані фінансів будьте передбачливі та бережливі. Настав час для усіпішної реалізації задуманих проєктів.

Кохання: сильне почуття нарешті зупинить Півнів у пошуках ідеалу. Відкиньте усі страхи та зробіть перший крок назустріч своєму коханню.

Собака

Щур підштовхне Собак для реалізації найсміливіших планів та допоможе вибратися з-під грузу затягнутих проблем.

Здоров’я: варто зайнятися очищенням організму і загальним оздоровленням.

Фінанси: краще утриматися від шаленої ейфорії і тверезо оцінювати ситуацію. Не йдіть на необдуманий ризик, керуйтеся логікою.

Кохання: Ви зможете у повній мірі проявити усі свої хороші сторони з коханою людиною. Щастя у коханні сприятиме успіхові у всіх сферах Вашого життя.

Свиня

Свині цього року нарешті зможуть проявити свої приховані таланти. Все чим Ви будете займатися у майбутньому принесе успіх.

Здоров’я: займайтеся побільше фізичними вправами, вживайте достатньо вітамінів.

Фінанси: Вам доведеться швидко приймати правильні рішення. У фінансовому плані рік для Свині буде найсприятливішим.

Кохання: Ви купатиметесь у коханні та обожнюваності другої половинки. Одна пристрасна ніч може дати початок щасливому сімейному життю.

Передбачення для України на 2020-ий рік

Що чекає Україну у 2020 році – питання, яке хвилює практично всіх громадян нашої країни. Астрологи і екстрасенси, звичайно, не дають 100% гарантії на свої прогнози, але все ж якісь зерна правди в їх передбаченнях можна знайти.

Пророцтво Вагни

Болгарська віщунка говорила про події 2020 року. Вона передбачала зміни думок українців про брехню та війну. Що стосується майбутнього України в політичному руслі, то у 2020 році відносини між Росією і Україною будуть стабільними, кровопролиття бути не повинно. Також відбудуться зміцнення міжнародних зв’язків.

Ванга казала про те, що український народ захоче змін не тільки у політичному житті, а й в культурному. Музичний напрям і живопис стануть прикладом для інших країн. Кіно, література залучать іноземних представників. Діячі мистецтва будуть намагатися вийти на новий рівень, а міжнародна арена вже чекає талановитих людей.

Пророцтво Олени Курилової

Олена Курилова передбачила, що зміни краще почнуться після зміни уряду. Двадцятий рік буде складним, налагодити рівень життя народу відразу не вдасться. Економіка буде падати через корупцію, політичних чвар за владу. Війна на Сході країни повністю не закінчиться в 2020 році, лише поступово буде вщухати. Повноцінний світ настане, але через кілька років. Крим, за словами екстрасенса, не повернеться під контроль України. Зате двадцятий рік стане початком підняття економіки, технологічного розвитку.

Пророцтво Матрони

Пророцтва Матрони на 2020 рік для України говорили про настання економічної кризи, нестабільної політичної ситуації. На 2020 рік Матрона пророкувала великі лиха народу, а також говорила про подію, яка торкнеться не тільки України, але і всієї Європи. Ця подія приверне увагу зарубіжних країн. Йшлося, на думку істориків, не про війну на Сході країни. Яке саме подія мала на увазі Матрона Московська, поки невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ТОП-10 найпопулярніших професій в Україні та як вони оплачуються. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X