Ще один загін правоохоронців повернувся із зони проведення ООС. ФОТО

09.02.2020, 16:54  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 9 лютого, із Сходу держави повернулись 30 правоохоронців. Протягом двох місяців бійці зведеного загону несли службу на території ООС.

Напередодні їм на зміну прибули колеги, які нині вже виконують завдання по охороні публічного безпеки та порядку, інформують у Поліції.

Із привітальним словом до прибулих звернувся т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Андрій Веляник: «Дякую вам за службу! Наші бійці вкотре довели свою професійність та з гідністю виконали поставлені завдання по забезпеченню правопорядку на території Донеччини!»

Поліцейських зустрічали рідні, друзі, побратими та колеги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихованці Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей відпочили у горах. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X