WestNews.com.ua

Земельні ділянки, будинок та кредит: що декларує новий заступник голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів

22.11.2018, 16:25  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNews, голова Івано-Франківської ОДА представив нового заступника.

До сьогодні новопризначений заступник працював на посаді заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – начальником управління ресурсного і кадрового забезпечення‚ моніторингу та супроводу державних програм.

Журналістка WestNews вирішила більше дізнатися про Віталія Васильовича Федоріва та проаналізувала його декларацію за 2017 рік.

Віталій Васильович має з 2010 року у своєму володінні дві земельні ділянки (2000 м2  та 774 м 2) у селі Братківці, Тисменицького району. А його дружина, Юлія Василівна, також має земельну ділянку у тому ж районі, загальна площа якої 2247 м2. Крім того, жінка володіє й житловим будинком у селі Братківці (площа – 223,70 м2).

Має ще Віталій Васильович автомобіль – Daewoo Lanos 2008 року випуску. Його він придбав у 2015 році вартістю 47 083 гривні.

Доходи сім’ї Федорів, до якої окрім подружжя входить їхня дочка Дарина, складаються зі зарплат Віктора Васильовича та його дружини. За рік на посаді у Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації чоловік отримав 196 097 гривень. Крім того, Віталій Васильович отримував зарплату в Тернопільському національному економічному університеті, де працював за сумісництвом, – 1 915 гривень за рік.  Натомість дружина Юлія, яка працює в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні, не вказала у декларації скільки отримала заробітної плати.

Віталій Федорів має й фінансові зобов’язання. У 2017 році він взяв кредит у банку на суму 5 544 гривні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вантажівка, квартира та земельні ділянки: чим володіє новопризначений голова Калуської РДА Іван Данів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X