WestNews.com.ua

Що нам віщують зорі: гороскоп на 23 вересня для всіх знаків Зодіаку

22.09.2020, 20:20  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на середу, 23 вересня.

Овен

Ранок подарує Овнам джерело натхнення, привід для діалогу, навчання або розширення горизонтів, а головне, прекрасний мотив для дій. Отриманий на початку дня емоційний або духовний імпульс дасть вам достатньо енергії для того, щоб ви були енергійні і товариські аж до ночі. Вас можуть надихати любовні мрії, думки про нову освіту або надії відвідати іншу країну.

Телець

Однією з умов успіху для Тельців буде товариськість. Вона важлива подвійно, якщо ви готуєтеся до великих змін (підвищення кваліфікації, зміні місця проживання, навчання або роботи), а ваші колеги або клієнти є жителями інших країн або носіями чужої мови. Добре займатися в цей день транспортними послугами, нюансами поїздок, перевезення вантажів, поштової та кур’єрської доставки.

Близнюки

Зірки радять Близнюкам активніше розвивати партнерський і особистий діалог, давати зворотний зв’язок, обмінюватися знаками зацікавленості. Це день взаємних симпатій, легкого і приємного співробітництва в будь-якій сфері. Невеликі непорозуміння будуть зам’яті. Добре підшукувати собі компанію для навчання, подорожі, досліджень, розвитку бізнесу або мовної практики (у тому числі, за кордоном).

Рак

Зірки радять Ракам не зменшувати темп: суєта і потік вражень не пройдуть марно. Ви можете познайомитися з цікавими людьми і зав’язати корисні контакти, а також чогось навчитися, збагатити свій багаж знань і арсенал прийомів. Це хороший день для взаємодії з тваринами, як домашніми, так і дикими. Вдалий момент для тренувань, роз’їздів, обміну послугами, пошуку варіантів.

Лев

Леви енергійні і потребують когось, з ким можуть поділитися своєю енергією. Рухливий спосіб життя ефективніший не на самоті, а в парі. День сприятливий для тренінгів, досліджень, занять спортом, танцями і активним хобі, спілкування з дітьми та учнями. Якщо ви втратили форму, він хороший для перезавантаження і нового старту: легкий початок і перший успіх дадуть заряд натхнення на майбутнє.

Діва

У Дів є енергія для домашніх та інших турбот, але неважливо з посидючістю і терпінням. Вітається різноманітність. Добре займатися технічними та медичними нюансами, возитися з вихованцями, вчитися, спілкуватися, роз’їжджати по дрібних справах. Можна взяти додому частину офісної роботи. Ваш азарт буде вищий, ніж запас сил. Краще зупинитися, як тільки настане стомлення або впаде інтерес.

Терези

Терези аж до ночі будуть відмінно відчувати себе в ролі учнів, інформаторів, коментаторів, мандрівників, провідників. День може початися з легкої заминки (сумніви, непорозуміння, ілюзії), але туман швидко розсіється. Це вдала і насичена доба, якщо ваша робота або основний інтерес пов’язані зі спілкуванням, обміном, пошуком, роз’їздами або перельотами, науковою або освітньою сферою.

Скорпіон

У ситуаціях цього дня Скорпіонам добре пригадувати корисні ділові навички і відточувати свою виконавську майстерність. Обстановка залишиться динамічною, буде ніколи нудьгувати і «залипати» на неприємних деталях. Якщо в центрі уваги фінанси, сьогодні вони не повинні лежати мертвим вантажем. Можливі функціональні дрібні придбання (інструменти, інформаційні матеріали, навігатори, спорядження).

Стрілець

Стрільці аж до ночі залишаться спортивними, винахідливими, спритними і чарівними. Мінливість і лукавство, властиві багатьом Стрільцям, будуть з лишком викуповуватися набором їх привабливих якостей. Енергію краще направити в заняття, що мають частку творчості. Життя дає привід повернутися до колишнього стилю дій — наприклад, до колишньої манери гри, залицяння або способу ведення бізнесу.

Козоріг

Зірки радять Козорогам відштовхуватися у виборі тактики від свого поточного самопочуття. Якщо воно залишає бажати кращого, рекомендуються посильні навантаження у вільному режимі, не варто себе до чогось примушувати або ставити рекорди. Якщо ви сповнені енергії, можна кинути сили на призупинену домашню справу або запущене бізнес-завдання, але краще зупинитися, як тільки вичерпається азарт.

Водолій

Водоліям день допомагає не зациклюватися на таємних неприємностях і випробуваннях, які йдуть до кінця, менше думати про важке минуле і сміливіше робити кроки в майбутнє. Щоб вам було легше справлятися з цим приємним завданням, зірки радять бути серед людей і вести активний динамічний спосіб життя. Вам варто уникати замкнутих просторів, самотності, духоти, монотонності, нудьги, інформаційного вакууму.

Риби

Зірки радять Рибам бути заповзятливішими в частині кар’єри і розширення своїх можливостей, але обмежитися при цьому лише окремими діями, необхідними по ситуації. Не варто займатися в цю добу стратегічними питаннями, затверджувати плани, приймати рішення про роботу або вступ на посаду. Краще вирішувати тактичні завдання, в яких необхідні гнучкість, винахідливість і спритність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Нова епідемічна карта: до яких зон увійшли райони Івано-Франківщини

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X