WestNews.com.ua

Що нам віщують зорі: гороскоп на 3 серпня для всіх знаків Зодіаку

02.08.2020, 21:41  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на понеділок, 3 серпня.

Овен

Сьогодні ініціатива багатьох Овнів натрапить на бар’єр, який ставить межі їх активності. День може нагадати про термін здачі робіт, порядок оформлення документів, про дисципліну, кар’єру, професійну честь або плани на майбутнє. Ваш запал може охолодити догана, відмова, нагадування, повідомлення, попередження, розмова у родині, дзвінок начальства. Свіжий погляд на ситуацію з’явиться ближче до ночі.

Телець

Тільцям не доведеться витрачати багато сил на підтримку порядку, дотримання норм і стандартів. В більшості випадків буде цілком достатньо непрямого контролю за подіями для того, щоб вони розвивалися в потрібному вам ключі. Захопленним Тільцям зірки нагадують, що період авантюр закінчено. Не варто дозволяти собі більше, ніж дозволяють правила, підказує досвід і рекомендує здоровий глузд.

Близнюки

День м’яко нагадає Близнюкам про борг і обов’язки. Стиль поведінки може задати професійний стандарт, настрій начальства, матеріальне зобов’язання. Не варто робити ставку на гіпертовариськість, сьогодні набагато більшу роль почне грати невербальний контакт. Викликати у потрібних людей довіру у багатьох випадках стане важливіше, ніж блиснути ерудицією Дотепності краще віддати перевагу делікатність.

Рак

Ракам варто використовувати цей день для нормалізації відносин з людьми, перш за все, старшими та досвідченішими, а також з різними офіційними організаціями та бюрократичними інстанціями. Сьогодні нескладно поєднувати конфіденційність та дотримання меж, підтримувати мінімальний баланс інтересів. Потрібний тон, імідж і момент для контакту підкаже інтуїція. Не буде зайвим стримане вираження симпатії.

Лев

Левам краще налаштуватися на стриманість у спілкуванні з людьми, акуратність в будь-яких поточних справах, включаючи фінансові. Не буде зайвим дотримання правил, пов’язаних з приватністю, пересторогою, захистом, наприклад, з таємницею вкладів, а також з порядком і гігієною. Не рекомендується багато говорити про свої секрети і випитувати їх у оточуючих. Не завадить обачність в інтимних ситуаціях.

Діва

Дівам варто проявити більше делікатності по відношенню до партнера і оточення в цілому. Піти на розумні поступки особливо важливо, якщо ви хочете завоювати довіру і підтвердити серйозність намірів, а також, якщо цікава вам людина недовірлива і хоче додаткових гарантій. Небажано порушувати домовленості, забувати про правила етикету. Не час пропонувати надто оригінальні нові послуги.

Терези

Терезам краще віддати перевагу рутинним процедурам і не порушувати заведеного в них порядку. Приступаючи до будь-якої, навіть найдрібнішої справи, бажано проявити скрупульозність, послідовність і акуратність. Це особливо важливо, якщо ви маєте справу з рідинами, ліками, хімікатами. Не варто перевантажувати роботою помічників, а також звалювати непосильний тягар на власні плечі.

Скорпіон

Самі обставини допоможуть Скорпіонам дотримуватися помірності. Багато представників знаку інтуїтивно знизять темп і почнуть діяти за добре знайомою безпечною схемою. Зірки підказують, що саме вона буде найбільш ефективною, якщо мова йде про любовні справи, виховання дітей, гроші або творчі акції. Можливо, вам натякне на небажаність переходу кордонів ваш партнер.

Стрілець

У Стрільців на порядку денному можуть виявитися домашні справи або сімейні обов’язки. Якщо ніщо не пов’язує вашу активність зовні, можуть набути чинності обмеження психологічного характеру, наприклад, ваші старі звички. Можливе тимчасове зниження тонусу, посилення потреби в безпеці, розумінні, співчутті, власної території. Доречні невеликі планові вкладення в дім, господарство, побут.

Козоріг

Козерогам вигідна скромність запитів. Знизивши на час свої вимоги до життя і всюди просуваючись дрібними кроками, ви отримаєте невеликі, але приємні і надійні результати. Завдяки чуттю і збігам обставин, ви зможете потрапити в потрібне місце в потрібний момент, зробити правильний вибір або залишитися непоміченим тими, з ким не хочете зустрічі. Можливі вдалі якісні покупки.

Водолій

Водоліям сьогодні не завадить помірність у витратах. В покупках, угодах і навіть в харчуванні бажано дотримуватися обережності і принципу «краще менше, та краще». Корисно навести порядок в речах повсякденного користування і в особистому бюджеті, уточнити список необхідного і подумати, без чого можна обійтися найближчим часом. Товариським Водоліям зірки рекомендують звернути необов’язкові контакти.

Риб

Рибам варто подбати про свої власні потреби. Зірки радять підійти до них тверезо і практично, почавши з необхідного. Вдалими обіцяють стати дрібні придбання і невеликі обмінні операції. Якщо ви зацікавлені в економії коштів без втрати якості і естетичних нюансів, краще не відкладати до завтра плановий шопінг: не виключено, що на наступний день вам змінить почуття міри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Пластилін дав шміру”: у Франківську презентували фан-кліп на пісню Братів Гадюкіних “Бидло”. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X