WestNews.com.ua

Що нам віщують зорі: гороскоп на 8 квітня для всіх знаків Зодіаку

07.04.2020, 21:53  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на середу, 8 квітня.

Овен

Сьогодні в інтересах Овнів дотримуватися рівноваги у відносинах. Не варто включатися в боротьбу амбіцій, воювати за авторитет або владу. Замість суперечки про те, хто головніший і крутіший, розумніше залишитися друзями: в новій системі можуть виявитися не так вже важливі колишні чини і привілеї. Не варто створювати напруженість і на матеріальному рівні, інакше незабаром знайдеться привід для конфлікту з-за загальних ресурсів.

Телець

Тельцям зірки радять поберегти сили вдень. Варто частіше нагадувати собі, що всіх справ не переробиш, всіх призів не отримати і всім не догодити. До ночі очікується новий поворот подій, при найменшому конфлікті ситуація стане вибухонебезпечною. З’явиться вагомий привід для нервозності. Передбачити чужі примхи складно, намагайтеся контролювати хоча б свої дії. Наприклад, прийміть заздалегідь заходи захисту.

Близнюки

Вранці Близнюки налаштовані позитивно, здатні перейти кордони і забути про почуття міри. Можливе велике захоплення у коханні або творчості, схильність розкидатися ресурсами. До ночі скоригує плани фатальний поворот подій: раптова поломка, авральна ситуація, сварка, перешкода, нездужання. У вас може з’явитися інший фронт робіт, виникнути потреба в терміновій допомозі, лікуванні або ремонті.

Рак

Сьогодні Ракам варто пам’ятати, що краще — ворог хорошого. Небезпечно розширювати звичні межі: одержання благ і привілеїв буде супроводжуватися напругою, і ноша може виявитися для вас непосильною. Особливо загрозливо приймати нав’язані подарунки і благодіяння. Небажано приймати гостей, вступати в суперечку з впливовими силами. Ближче до ночі вам можуть піднести сюрприз друзі, колеги або діти.

Лев

Левам варто користуватися хорошими шансами в першій половині дня. Це найкращий час для продовження співпраці і інших форм взаємодії з соціумом. При цьому зірки радять не надто захоплюватися, інакше корисні зв’язки принесуть обтяження у вигляді почесних, але малоприємних обов’язків. До ночі щось виведе вас з рівноваги. Вогнище занепокоєння і роздратування може з’явитися у власному будинку.

Діва

Сьогодні у Дів не виключена перевитрата коштів. Причиною може стати бажання виплатити борг, побалувати близьких, «відбити» вкладення. Потрібна обережність у фінансових іграх і великих інвестиціях на довгий термін: те, що зараз приносить дивіденди, незабаром стане менш прибутковим. Не завжди варто вірити партнерам і діловим консультантам. До ночі може намітитися термінова справа або несподівана поїздка.

Терези

Сьогодні у Терезів велика спокуса прискорити події і перейти кордони. Зірки радять не зловживати добротою долі, бо смуга істинного везіння у вас ще попереду. Не варто конфліктувати з більш сильними і впливовими фігурами, наприклад, з начальством, визнаним професійним авторитетом або главою сімейного клану. В кінці дня можливі непередбачені витрати, ділові та інші сюрпризи.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні потрібні обережність і самовладання. Вранці не варто намагатися взяти своє силою або таємно. Увечері небезпечний будь-який невірний крок. Ви можете зробити його під впливом своїх емоцій або фатального повороту подій. Вас може допекти раптова перешкода, загроза, нововведення, невдача. День може закінчитися сваркою, травмою, стресом, домашнім або діловим авралом, безсонною ніччю.

Стрілець

Стрільцям сьогодні не варто хапатися за слушну нагоду, відразу надавати перспективній ідеї прискорення і розмах. Зірки підказують, що стратегічно ви на вірному шляху, але розвивати масштабну діяльність і вкладатися в новий проєкт поки ризиковано. Поквапившись, ви ризикуєте втратити все. Краще почекати з великими інвестиціями і офіційним оформленням будь-якого експерименту.

Козоріг

Сьогодні у Козорогів велика спокуса пустити в хід владу і авторитет. Залежно від свого статусу і ситуації, ви захочете застосувати тиск або чинити опір. При цьому ваша перемога дорогою ціною може виявитися непотрібною. День покаже, чи не стали ви «героєм вчорашнього дня», чи вистачить у вас сил і компетенцій в нових умовах. Будь-який конфлікт або нововведення зачепить ваш гаманець і ресурси.

Водолій

Водоліям не варто спокушатися гармонійним початком дня: у міру розвитку подій над горизонтом згустяться хмари. Багато Водоліїв самі наблизять грозу, навмисно або через незнання. Важливо зберегти боєздатність до вечора, оскільки саме в кінці дня, вам буде потрібна стійкість. Драматичні стресові нововведення торкнуться відразу кілька ключових сфер. Не завадить заздалегідь подбати про безпеку.

Риби

Сьогодні навколо Риб нагнітаються пристрасті, збиті орієнтири. Навіть якщо ви проникливі, не всі повороти подій вам вдасться передбачити заздалегідь. Якщо ви не готові постраждати за ідею, краще не займатися важливими справами і уникати будь-яких починань. Ввечері небезпечно брати участь в колективних заходах і проєктах друзів: навіть якщо ви тримаєте нейтралітет, вас може випадково зачепити «ударною хвилею».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші фотографії старого Станіславова: унікальні світлини XIX ст.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X