WestNews.com.ua

Що нам віщують зорі: гороскоп на десяте липня для всіх знаків Зодіаку

09.07.2020, 21:16  |  Автор:   Назаренко Юлія

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на п’ятницю, десяте липня.

Овен

Овнам краще відкласти відкрите самовираження на завтра, а сьогодні діяти за кулісами і не займатися самопрезентацією. День допомагає виявляти терпіння, «сидіти в засідці», працювати віддалено. Якщо ви керівник, має сенс керувати подіями з місця свого таємного усамітнення — наприклад, особистого кабінету. Небажано афішувати свою причетність до владних структур і сильним світу цього.

Телець

Сьогодні набирають розмах не стільки реальні підприємства Тельців, скільки їх фантазії. Настільки ж багатою уявою можуть відрізнятися люди, з якими ведуться справи. Зрештою, все може закінчитися прожектерством в особливо грандіозному масштабі, а не конкретним наочним результатом. Це хороший день для продовження знайомої роботи (не буде нестачі в натхненні), але не кращий для старту з нуля.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не варто переслідувати свої особисті цілі, удача прийде через причетність до колективу. Наприклад, до відомої мережевої групи, до впливової професійної спільноти або розгалуженого сімейного клану. Краще не залишатися гордим амбітним одинаком ні в матеріальних справах, ні в духовних питаннях. «Почуття ліктя» або наявність покровителів подвійно цінні в критичній ситуації.

Рак

Раків сьогодні тримає на плаву їх віра або звід переконань. У спілкуванні з окремими людьми або групою вас виручить особливість вашого світогляду або освіти, знання мови, спільний з кимось покровитель, вчитель, ВНЗ. Вдасться заново цементувати союз, захиститися від пресингу. Зростають шанси на утихомирення розгніваного партнера, на прихильність вищих інстанцій, на виграш суду за кордоном.

Лев

Сьогодні Левам доведеться враховувати не лише утилітарні, а й тонкі аспекти ситуації: психологічні, духовні. Можливе випробування вашої віри або проникливості. Якщо зазвичай ви схильні бунтувати проти долі, цей день дасть вам внутрішню силу змиритися з деякими фатальними подіями і неприємними фактами — але лише для того, щоб вивільнити енергію для реальних корисних дій.

Діва

Для Дів сьогодні важлива духовна спорідненість з конкретною особою (партнером, учнем, учителем, клієнтом) або родиною, близьким по духу співтовариством. День підсилює тягу до однодумців, дає шанс заново присягнути на вірність колишньому союзу або старій ідеї. Важливо не помилитися у пошуках духовних братів і сестер: високий ризик стати жертвою «колективної магії» і знову потрапити під морок чужої ідеології.

Терези

Сьогодні Терезам стане в нагоді володіння мистецтвом тонких психологічних установок, готовність стати частиною сюжету чи пейзажу. Якщо обстановка нестерпна, вам залишиться лише піти в паралельний світ — наприклад, через симуляцію хвороби або занурення в роботу. Якщо ситуація сприятлива, саме час добровільно послужити ідеї, яка вас залучає, наприклад, стати волонтером і зайнятися благодійністю.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонами керують чуття і натхнення. Також, їх супроводжує удача. Подібне поєднання ідеальне для творчості, але стане в нагоді вам і в інших сферах діяльності — наприклад, в педагогіці чи бізнесі. Найменш придатною областю застосування ваших сил виявиться рутинна робота: в ній ваш потенціал залишиться майже не потрібний. Якщо у вас немає термінових справ, це прекрасна доба для відпочинку.

Стрілець

В цю добу Стрільцям варто влаштувати собі психологічне розвантаження: побути вдома або на природі, помріяти, послухати музику, поринути у віртуальний світ. День висуває на перший план спогади, тонкі відчуття, сімейні таємниці, духовну межу буття, допомагає знову відчути причетність до домашньої атмосфери і національних засад. Якщо у вас багато енергії, краще направити її на допомогу близьким.

Козоріг

Сьогодні Козороги потайливі, пасивні і дуже проникливі: легко читають знаки долі, розгадують таємниці, відчувають підґрунтя подій, бачать духовну природу різних явищ. Багатьох Козорогів буде відрізняти підвищена музикальність і таємна сентиментальність. У судженнях буде спостерігатися схильність виходити зі своїх вистражданих переконань, лише недосвідчені Козороги покладуться на чужу мудрість.

Водолій

Сьогодні Водолії чутливі до психологічного або морального підґрунтя ситуації. Матеріальним вираженням подібних почуттів може стати бажання виплатити борги або взяти участь у якомусь благодійному проекті. Це вдалий час для того, щоб роздати старі речі, зробити внесок на добру справу. Важливо знати, що проект не є мильною бульбашкою і ваші пожертви підуть за призначенням.

Риби

Сьогодні Риби у рідній стихії, можуть дати волю своїй природній тязі до музики, кіно, поезії, містики, релігії, психології, віртуальної гри. Можлива емоційна екзальтованість. У тій або іншій формі і в різному масштабі, всі Риби відчують свою причетність до духовно близької спільноті. Важливо, щоб вона не була токсичною: є ризик повторного самообдурення або введення в спокусу інших людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні побільшало новостворених сімей: кількість розлучень в п’ять разів менша. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X