WestNews.com.ua

Що потрібно для ремонту старого мосту на Пасічну?

30.07.2020, 9:49  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як відомо, мешканці Івано-Франківська звернулися до мера міста із проханням відремонтувати старий Пасічнянський міст. Позаяк нещодавня повінь, яка вирувала на Прикарпатті, вчергове поставила питання щодо ремонту важливої споруди Франківська. Зі свого боку Руслан Марцінків вивив підтримку у цьому питанні, однак навів ряд причин, через які поки цей ремонт неможливий.

Про це очільник міста розповів в ефірі “Західного полюсу“.

“Ми тільки “за”. Але ми розуміємо, що сьогодні в області є тільки одна компанія, яка виграє тендери. І ми не проти, щоби за державні кошти, за кошти від повені, відремонтували старий Пасічнянський міст. Всі документи ми подали в ОДА. Заради міста я готовий спілкуватися з будь-ким, у тому числі і з нашими критиками. Я готовий на будь-який діалог”, – заявив мер.

Міський голова також зауважив, що з вересня кількість транспорту у місті значно збільшиться, відповідно затори стануть ще частішими. За його словами, щоб зробити капітальний ремонт Пасічнянського мосту, не обійтися без перекриття, тому перш за все потрібно подбати про сполучення та безпеку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Старий міст на Пасічній: міська влада планує ремонт за державні кошти

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X