Що робити тим, хто народився цілим і не має “другої половинки”, аби провести День святого Валентина

08.02.2019, 20:50 

Зовсім скоро у місті розпочнеться нашестя шалених закоханих, які поспішно шукатимуть подарунки своїй “половинці”, адже скоро 14 лютого – День святого Валентина.

Продавці вже затирають руки у передчутті. Так і бачать, як гребуть гроші лопатою, продаючи червоний папір у формі сердечок, квіти та іншу атрибутику того “свята”.

Більшість хлопців поведуть своїх дівчат у кафе, ресторан чи кіно. Вони обмінюватимуться подарунками, які приготували один одному: хтось завчасно, а хтось бігав в останню годину перед зустріччю по всіх магазинах.

“Ну, а шо, потішу малу!” 

Що подарувати дівчині, варіантів – тьма. Квіти, парфуми, цукерки, прикраси, косметика, м’яка іграшка (деякі балдіють від того не залежно від віку) і ще багато варіантів, які можна підгледіти в Інтернеті. Благо така інформація є чи не на кожному сайті. Хлопці, якщо ви розгублені і не знаєте що купити, згадайте, що розповідала вам ваша дівчина. Вона 100% вам натякала, що чогось хоче. Точно натякала, ви просто не зрозуміли. Можливо навіть картинку скидала!

У дівчат трохи з цим складніше, бо хлопцям того причандалля не потрібно. Більшість з них за практичні подарунки. Але зараз із цим проблем немає. Годинник, шапка (це, до речі, дуже класний подарунок, бо деякі представники чоловічої статі стабільно їх гублять), планер, гра, якщо він геймер, навушники, гаманець, книга. Зрештою гель для бриття і костюм-трійка (труси і дві шкарпетки) – теж нормальний варіант.

*Це тільки ті варіанти, які спали на думку. Можна залучити сіру речовину і придумати щось оригінальне, цікаве, не таке, як всі*

А що ж робити тим, хто на сьогодні вільний від стосунків, не має тієї “другої половинки”, супутника життя. Як там ще називають?

Досить непоганий варіант провести його з мудрою людиною – з собою!

Найперше, що треба робити, – це кайфувати! Насолоджуйтеся поки цим моментом. Бо колись його не стане і будете одним з тих, хто “літатиме” по магазинах у пошуках чогось гідного.

Приділіть час для себе. Для себе! Зробіть те, що дуже давно відкладали.

Мрієте про теплу ванну з піною під час перегляду нового фільму? Прийміть.
Давно не ходили на масаж? Сходіть.
Хочете сходити  у кіно з відром попкорну на фільм, який тільки з’явився у прокаті? Йдіть. Тільки придбайте квиток завчасно і на перший ряд. Так вас точно не будуть діставати парочки: вони всі скупчаться на останніх рядах, ніби ніхто не знає чим вони там займаються.
Хочете замовити найбільший сет суші і з’їсти все самому? Вперед! Це ж ні з ким не доведеться ділитися, то все ваше. Ба більше, ніхто не лізтиме у вашу тарілку зі словами “Я тільки спробую”.

Також у вас завжди є кому купити подарунок. Собі! От точно є те, на що ви завжди шкодуєте грошей. Зробіть виняток. Купіть! І нехай то якісь смачнющі цукерки або помада люксового бренду, величезний бургер з трьома видами м’яса або квадрокоптер, плойка для волосся або джойстик до приставки.

Словом, ні в чому собі не відмовляйте. І це буде найкращий Ваш День святого Валентина!

Ірина КУЙБІДА

 

08.02.2019, 20:50 

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X