WestNews.com.ua

“Що твоє – то твоє”: у Франкіську презентували новий проєкт. ФОТО

12.07.2019, 18:51  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 12 липня, в рамках урбаністичного фестивалю “Сеанс міського сканування” відбулася презентація незалежного проєкту, пише West News.

“Tbilisi Architecture Biennial” відкрив франківцям локацію “Озеро “Залізка” на вулиці Товарній 9, та презентував інсталяцію – гаражний маніфест “Що твоє – то твоє”.

Інсталяція виглядає досить незвично : серед озера розташований металевий каркас гаража, в якому плавають дитячі рятувальні круги та інші іграшки.

Учасники бієнале Тінатін Гургенідзе, Гігі Шукакідзе, Давід Бродський, Тобіас Шмітт та Отар Немсадз створили на озері інсталяцію, абсолютно нетипову для Франківська.

“Ця конструкція – своєрідний лінк з гаражної культури міської екосистеми Тбілісі”, – зазначають творці інсталяції.

До слова, гараж в міській культурі Грузії, з радянських часів, зазнав безліч перетворень. Сьогодні гараж є інфраструктурою та простором для екзистенціальних потреб: як комерційні території для продажу овочів, для майстерень, для аптек та навіть салонів краси. В контексті нашого міста, цей феномен також знайшов своє унікальне втілення.

“Цей “гараж” – призма, крізь яку ви відкриєте для себе маловідоме озеро по новому”, – кажуть митці.

Зазначимо, міжнародний урбаністичний фестиваль «Сеанс міського сканування» реалізується лабораторією MetaLab за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, програми “Знакові події для української культури” Український культурний фонд, програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, та підтриманий посольством США в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську створюють макет міста.ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X