WestNews.com.ua

“Щоб це не стало стихійною проблемою”: у Франківську контейнерні майданчики не витримують навантаження

04.08.2020, 10:16  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 4 серпня, відбувся міськвиконком. Зокрема, підняли питання щодо навантаження контейнерних майданчиків, або й взагалі їх відсутність подекуди.

Так, заступниця директора ПрАТ «Автотранспортне підприємство-0928» Ірина Ружицька повідомила, що місто росте, збільшується населення. А відповідно й викиди побутових відходів. Однак, контейнерні майданчики не витримують навантаження. Тому доводиться доставляти баки, або ж облаштовувати нові місця скиду відходів. Але великі проблеми є в деяких новозбудованих комплексах.
“В місті обслуговуються 226 контейнерних майданчиків загального користування. Вивіз сміття здійснюється за графіком. За останні місяці накопичення ТПВ збільшилося в порівнянні з минулим періодом на 0,8 тисяч тонн. Контейнерні майданчики не витримують навантаження. На багатьох з них уже немає місця, де доставляти контейнери. Найбільш проблемними майданчиками є ті, що розташовані на вулицях Короля Данила, Бельведерська, Грушевського, Бандери, Слави Стецько, Північний Бульвар, Височана, Симоненко, Вовчинецька, Молодіжна”, – повідомила Ірина Ружицька.
За словами жінки, з’являється така ситуація, коли будуються новобудови і жителі новобудов не мають контейнерних майданчиків, тож вони користуються тими, що знаходяться найближче за місцем розташування.
Також, на жаль, є проблема, що забудовники визначають місце під контейнерний майданчик, однак потім там, наприклад, створюється паркувальний майданчик.
Також влада закликає громаду до наступного:
  • Не скидайте сміття у місця, де немає контейнерів;
  • Не викидайте домашнє сміття в маленькі сміттєві урни;
  • Не скидайте великогабаритні будівельні відходи на майданчики, що для цього не передбачені.
Також, нагадали, що будівельні залишки можна викидати виключно на території АТП 0928 (вул. Максимовича) та ДП Автоколона-2222 (вул. Степана Бандери). Або ж замовити у цих перевізників вивіз за своєю адресою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сміття, стерня та банк: на Івано-Франківщині – вісім пожеж за добу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X