WestNews.com.ua

«Східний куточок»: в Івано-Франківську відкрили альтанку в японському стилі. ФОТО/ВІДЕО

01.11.2018, 15:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 1 листопада, в Івано-Франківську відкрили “Східний куточок” у міському парку імені Тараса Шевченка: нову альтанку в японському стилі.

Директор комунального підприємства «Центр рекреації та розвитку міста» Руслана Василюк каже, що підприємство намагається так облаштувати парк, аби мешканцям хотілося сюди приходити щодня.

«У дуже багатьох парках відпочинку є елементи різноманітних культур. Ми захотіли тут, у цьому місці вона дуже пасує, адже тут вода. Робимо, щоб було комфортно відпочивати мешканцями. І людям подобається. Ми будемо й надалі працювати, але не перевантажувати парк. Хочемо ще встановити кілька відпочинкових спортивних зон», – зазначає Руслана Василюк.

«Це одна з найкращих наших робіт. Була поставлена задача, і ми її успішно виконали. Ніяких особливостей не було. Як на мене, вийшло дуже гарно», – каже майстер альтанки Олег Зелез.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відкрили новий сучасний баскетбольний майданчик. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X