WestNews.com.ua

Шість випускників з Косівщини отримали грамоти та грошові премії за високі результати із ЗНО. ФОТО

14.08.2020, 20:17  |  Автор:   Хромей Зоряна

Голова райдержадміністрації Петро Іванишин спільно з головою районної ради Павлом Ванджураком вручили грамоти, подарунки та грошові премії шістьом найкращим Косівським випускникам, які отримали найвищі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з базових дисциплін.

З вступним словом до всіх присутніх звернулися голова райдержадміністрації Петро Іванишин, голова районної ради Павло Ванджурак, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Володимир Лаврук, методист методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Шнайдер, йдеться на сторінці Косівської районної державної адміністрації.

«Шановні батьки, дорогі випускники – це велика честь для нас у цьому залі вітати вас таких гарних, успішних, розумних, талановитих молодих людей. Хочу подякувати вам за сумлінну працю, яку ви щодня вкладали у навчання. Ми всі знаємо, що наполегливість і старання приносять хороший результат і ми це бачимо по ваших результатах на ЗНО. Бажаю вам досягти поставлених цілей, а найосновніше – мріяти, бо саме ви, випускники, – гордість не лише своїх батьків і Косівщини, ви гордість цілої України. Переконаний, що вам відкриті двері до будь-якого навчального закладу України», – зазначив Петро Іванишин.

Нагадаємо, найвищі бали на ЗНО у 2020 році серед випускників закладів загальної середньої освіти Косівського району здобула учениця Косівського ліцею №1 ім. Я. Мудрого Стренчак Соломія Ігорівна, яка з англійської мови набрала – 200 балів, з історії України – 199 балів, з української мови і літератури – 197 балів.

Також хороші результати оцінювання отримали випускники інших навчальних закладів загальної середньої освіти району. Так, учениця Косівського ліцею №1 ім. Я. Мудрого Соколюк Богдана Ярославівна з історії України набрала – 200 балів, учениця Старокутського ліцею Лащук Анна Михайлівна з української мови і літератури набрала – 197 балів, а з історії України – 195 балів, учениця Старокосівського ліцею Скоропанюк Іванна Петрівна з української мови і літератури набрала – 196 балів, учень Косівського ліцею ім. І. Пелипейка Грималюк Іван Іванович з географії набрав – 195,5 балів, учень Косівського ліцею ім. І. Пелипейка Тинкалюк Василь Васильович з української мови і літератури набрав – 195 балів.

Світлина від Косівська районна державна адміністрація.

Світлина від Косівська районна державна адміністрація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:190+: майже два десятки випускників Коломийського ліцею отримали відмінні результати із ЗНО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X