«Шкода, що Trucam в нашій області лише один», – керівник патрульної поліції Олег Костенко

28.10.2018, 18:22  |  Автор:   Веркалець Оля

З 16 жовтня, відколи закінчився тестовий режим використання приладу TruCam, франківські патрульні винесли понад 100 постанов за порушення водіями швидкісного режиму.

Про це журналістці WestNews розповіли у патрульній поліції Івано-Франківської області. Мова йде про відтинок траси Н-10 Стрий-Чернівці в межах Прикарпаття.

“Четверо водіїв перевищили швидкість на 50 км, аніж можна було їхати у тому місці, де, поруч з проблисковими свічками, стояли патрульні. Сто водіїв не зважали на свою безпеку, нехтували своїм життям і здоров’ям пасажирів, перевищували швидкість понад 20 км/год і отримали за це відповідні штрафи,” – розповів речник патрульної поліції Микола Гурак.

“Шкода, що Trucam в нашій області лише один. Закликаємо водіїв не шукати, де патрульні фіксують перевищення швидкості, а берегти себе,” – каже Олег Костенко, начальник патрульної поліції Івано-Франківської області.

До початку фіксації швидкісного режиму на трасі Н-10 чи не щодня траплялися ДТП через перевищення безпечної швидкості. Зараз таких пригод стало менше.

“Можемо з обережністю припустити, що водії стали більш обережні. Може, це завдяки Трукаму, а може, завдяки осені. У будь-якому разі просимо учасників дорожнього руху берегти себе, а водіям і пасажирам рекомендуємо використовувати паски безпеки,” – зазначив Микола Гурак.

Нагадаємо, що франківські патрульні працюють на ділянці дороги Стрий-Чернівці (від 126 до 205 км). Дані приладу Trucam реєструються автоматично, інформація відразу вноситься в централізовану базу.

За порушення швидкісного режиму передбачений штраф 255 гривень (при перебільшенні більше як на 20 км/год). А за порушення більш, як на 50 км/год –штраф 510 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після зупинки водійки, яка порушила ПДР, між патрульними та пасажиром сталася сутичка. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X