WestNews.com.ua

Школи, що знаходитимуться в регіонах “червоної” зони закриватимуть на двотижневий карантин

10.08.2020, 20:34  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що школи, які будуть знаходиться регіонах “червоної” карантинної зони закриватимуть на карантин, як під час епідемій грипу.

Про це інформує WestNews з посиланням на Радіо Свободу.

Так, Шмигаль повідомив, що нормальний навчальний рік почнеться в Україні 1 вересня.

“Є якісь спекуляції, маніпуляції, що всі будуть вчитися вдома, що соціалізація дітей не відбудеться.  Є маса прохань: пустіть хоч у перший клас хоч на один день дітей, щоби вони побачили, що це таке. Ні. У нас навчальний рік починається 1 вересня.  Ми вже провели всі необхідні заходи, наради. Ми запустили процеси в областях. Голови ОДА контролюють”, – каже прем’єр-міністр.

Зокрема, у школах, які знаходяться в регіонах, що входять до “червоної” зони, звісно, буде введений карантин – такий самий, який вводиться під час інших епідемій.

“Наприклад, коли епідемія грипу або якась інша інфекція, то закривають школи на два тижні, діти вчаться вдома дистанційно, а потім знову йдуть у школу”, – додав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що карантинні зони переглядатимуть кожного тижня залежно від епідемічної ситуації. Так, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснював, що показники по областях будуть аналізувати щоп’ятниці. А нові зони на основі цих показників вводитимуться з понеділка.

Слідкувати за введенням нових зон можна на інтерактивній карті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знай наших! У номінації “Найкращий лікар” переміг франківський професор. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X