Шквальний вітер та хуртовини: на Прикарпатті штормове попередження

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 2 грудня, протягом ночі та ранку 3 грудня по Івано-Франківській області очікується посилення північно-західного вітру 25-30 м/с.

Про це повідомляє WestNews із посиланням на Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

У зв’язку з погіршенням погодних умов на Прикарпатті, а саме – в горах посилення вітру до 25-30 м/с та хуртовини – Управління ДСНС в області звернулося до любителів гірських мандрівок.

Зокрема, на час погіршення погодних умов просимо утриматися від походів в гори, адже за таких умов навіть досвідченим туристам дуже легко збитися з наміченого маршруту, втратити відомі орієнтири, опинитися у незнайомих і небезпечних місцях. А пережити в горах ніч без хорошої екіпіровки – це означає замерзнути.

«Тож перш, ніж вирушити за адреналіном на гірські схили, добре зважте свої реальні можливості та подумайте про зворотній бік, на перший погляд, цілком захоплюючої та цікавої прогулянки в горах. А якщо, все-таки, вирішите помандрувати в гори, то одне з найголовніших правил – обов’язкова реєстрація та інструктаж в гірських пошуково-рятувальних відділеннях», – йдеться у повідомленні ДСНС.

251893_1

Читайте також:

Загрузка...

Comments are closed.