WestNews.com.ua

Штормове попередження! На Прикапаття насувається негода. КАРТА

15.12.2019, 22:29  |  Автор:   Хромей Зоряна

Завтра, 16 грудня, Долинський РВ У ДСНС повідомило про погіршення погодних умов на території Івано-Франківської області.

Так, протягом доби 16 грудня по області та місту очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.

У зв’язку із сильними поривами вітру Долинський РВ У ДСНС звертається до всіх громадян не спалювати залишки сухої рослинності.

“Найочевидніша небезпека спалення трави – це пожежа. Значна відкрита площа горіння та сильний вітер можуть призвести до того, що невеличке багаття перетвориться на неконтрольовану пожежу!!! Дякуємо за співпрацю!” – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Мир у кожну хатку: група пластунів передає українським родинам Вифлеємський вогонь миру

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X