“Сильні духом”: в Івано-Франківську розпочався благодійний концерт на підтримку бійців АТО. ФОТО

У п’ятницю, 18 травня, в Івано-Франківському драмтеатрі ім. І. Франка розпочався благодійний концерт “Сильні духом” на підтримку поранених бійців Дземана Романа та Радіонова Олега.

Метою заходу є привернення уваги суспільства до поранених бійців, які потребують фізичного відновлення, щоденної підтримки та довготривалої реабілітації, інформує WestNews.

Дзема Роман отримав чотири важкі контузії, а на п’ятій – пішли важкі ускладнення. Він втрачав зір, проте лікарям вдається його повернути. Але гроші на лікування потрібні. Районов Олег отримував контузії та уламкові поранення. Він самостійно шукав клініки для лікування.

Учасниками концерту стали виконавці Василь Михайлович, Вікторія Ватащук та гурт “Будьмо”, а також фронтмен гурту «Цвіт кульбаби» Василь Марущак.

У рамках концерту Міська асоціація учасників АТО проінформувала про успішні проекти, які діють за принципом побратими для побратима.  Також під час концертної програми було вручено майже два десятки квартир бійцям з числа інвалідів-3 групи, багатодітних та малозабезпечених родин за проектом «Житло воїнам АТО» від Міської Асоціації учасників АТО та двом родинам: Марія-Анна Кедик , дівчина з інвалідністю 1 групи і Марії Лущак, яка виховує донечку хвору ДЦП.

Крім того присутнім повідомили, що до Івано-Франківська прямує тіло ще одного загиблого побратима. Завтра о 20 годині в будинку смутку відбудеться панахида.

Нагадаємо, у Коломиї організовують літній відпочинок для дітей учасників АТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вектор примирення: у Франківську налагоджують діалог з переселенцями з зони АТО. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Загрузка...

Comments are closed.