Сім з половиною років у в’язниці: суд виніс вирок чоловіку, який знущався та викидав з вікон кошенят

07.03.2019, 19:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 7 березня, суд виніс вирок живодеру, який знущався над кошенятами. Прокурор Одеської місцевої прокуратури №1 підтримував публічне обвинувачення у суді та довів провину чоловіка у повному обсязі.

Слід зазначити, що обвинувачений мав непогашену судимість за скоєний до цього злочин. Також раніше живодер вже притягався до кримінальної відповідальності за зґвалтування та умисне вбивство. Таким чином за обвинуваченням прокуратури судом його визнано винним та засуджено до 7 років та 6 місяців позбавлення волі.

Мешканець Одеси знущався та викидав з вікон кошенят. Малят брали у волонтерів, знаходячи оголошення у соціальних мережах, де для кошенят шукали саме відповідальних господарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік, який засуджений за вбивство собак, відповідатиме ще й за крадіжку та підпал

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X