Сімейна драма: Віктор Павлік пішов від дружини до дівчини, яка на 30 років його молодша. ФОТО/ВІДЕО

30.06.2019, 11:05  |  Автор:   Менів Андрій

Фанати Віктора Павліка вражені його сімейним життям, адже співак пішов від уже третьої дружини до дівчини, що майже на 30 років за нього молодша.

У соцмережах з цього приводу вирують емоції від обурення до захоплення, повідомляє WestNews із посиланням на ТСН.

“Моя четверта дружина, за великим рахунком”, – констатує співак, хоч пара іще не оформила своїх стосунків офіційно. Попередній дружині Павлік залишив усе – принаймні, так присягається. “Я знаю, що їм нелегко і боляче. Особливо Ларисі. Вона реально лишилася сама. З Павлом, але сама. Я лишив їм квартиру. Лишив абсолютно все”, – каже він.

Вже тепер співак зізнається: легенду, що вони з Ларисою вінчалися і одружувалися двічі, вигадав задля фанатів – і Катерина в неї теж вірила, доки не відкрила його паспорт.

“Взяла паспорт Віктора і подивилася, що там стоїть штамп 1994 року. Я саме в цей рік народилася”, – сміється вона.

Вони вперше зустрілися на концерті в Трускавці 15 років тому. Павлік майбутнє кохання не запам’ятав: “Та про що ви говорите? Якась дитина підійшла до мене, сфотографувалася і пішла дитина. Мені було сорок”.

Але Катерина фото зберегла, а співака знайшла аж у Миколаєві. Дівчина з Дніпра щойно закінчила університет у столиці, з дипломом культуролога та букетом квітів поїхала на концерт до зірки навмання. В холі готелю після концерту вона чекала Павліка три години. Виявилося, що вони мешкали на одному поверсі.

“Це доля! Я в це вірю, що це доля. Бо вона чекала три години і вже заходила в номер, закривала двері, а я в цей момент виходив на поверх, побачив її здалеку і крикнув: ей! Дівчино!” – пригадує співак.

Ще офіційно одружений, він переїхав в її 1-кімнатну орендовану квартиру у Києві та призначив своїм концертним директором. Каже: нові стосунки не афішував, а коли стався витік інформації, одразу відчув шалений шквал критики. “Хто дав право?” – не розуміє він.

“Заручена”, – оголосила Катерина на своїй сторінці в соцмережі. Та Віктор Павлік попереджає, що про весілля говорити зарано: “Поживемо – побачимо”.

Поки ж він готується записати нову пісню. Вона, як виявилося, про любов – ось тільки батька до доньки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сенсація року: мандрівник Дмитро Комаров одружився таємно від усіх. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X