WestNews.com.ua

Син народного депутата з Прикарпаття став учасником секс-скандалу

18.06.2019, 9:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Народний депутат України з Коломиї Юрій Тимошенко розповів про шантаж його родини на своїй сторінці у Facebook.

“Одного невдалого дня до мого молодшого НЕПОВНОЛІТНЬОГО сина додалася в друзі старша і смілива, а що найголовніше, дуже ініціативна «красуня». Тижні палкого і невинного листування, «любов до гробу» і спокусливі пропозиції того, про що мріє кожен хлопчик в юному віці. І, мабуть, в страшному сні моєму синові не приснилося б, що «кохана» записує все на відео з першої секунди. Потім одразу замість «коханої» з’явився до краю обурений старший чи то хлопець, чи то чоловік, що погрозами розповсюдження, шантажем і залякуванням почав вимагати зробити те чи інше неподобство на відео, а після цього обіцяв пробачити і все забути” .

Після цього почали шантажувати депутата та його дружину.

“В свою чергу я негайно звернувся у відповідні органи, але справа виявилася не такою легкою і простою, якби мені хотілося.
І ось, коли довкола потвори вже, здавалося б, коло замкнулося остаточно, наспіли дочасні вибори, заради яких то все, ймовірно, й робилося.
І почалася розсилка фото і відео спочатку окремим і зовсім не випадковим коломиянам з метою заставити мене добре подумати, балотуватися чи ні (вже наперед називаючи мене в цій розсилці «колишнім» народним депутатом), бо далі буде ще гірше.
Відповідно в свою чергу хочу запевнити всіх «доброзичливців» в тому, що гірше вже нічого не буде. Бо справжню ціну своїй дитині знаю краще від будь-кого на світі, більше того, попри все, що сталося, щодня не втомлююся дякувати Богові за цей його чи не найбільший дарунок в моєму житті. Усвідомлюю, що син постраждав саме через те, що у нього тато депутат, та ще й з надто твердими переконаннями і бездоганним сумлінням”.

Батько розповідає, що писали зі сторінки Vika Tymkiv і Андрій Білецький (звісно, однофамілець) «Вконтакті», Вікторія Тимків та Зурап Лупан у «Facebook».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X