WestNews.com.ua

Синоптикиня розповіла, що очікувати українцям від погоди восени та взимку

15.07.2020, 13:40  |  Автор:   Назаренко Юлія

Погода в світі та Україні, все частіше стає зовсім неочікуваною. Синоптики пов’язують це з глобальним потеплінням, та рогнозують, що осінь та зима будуть доволі теплими.

Про це інформує WestNews з посиланням на “УНІАН“.

Зокрема, начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко розповіла, що відбувається з кліматом в Україні.

“Те, що відбувається, можна сміливо назвати кліматичним шоком. Причому відбувається це не тільки в Україні, але і в світі. Прискорюються ті події, які прогнозувалися досить давно, а саме глобальне потепління. Зими у нас фактично не було. Була так звана «рожева зима». Повна відсутність морозів і снігу, плюс досить рідкісне явище крижані дощі. Але і весни як такої теж не було, тобто, все нагадує одноманітний сезон. Березні у нас був тепліше, ніж квітня, квітень відповідав своїми показниками, але травень був холодніше, ніж квітень. Переплуталося все. При цьому в поточному році було катастрофічно багато заморозків“, – каже синоптикиня.

Також Тетяна Адаменко повідомила, що світова метеорологічна організація при ООН щорічно публікує звіти про стан клімату. Тож організація у 2019 році передбачила, що наступні п’ять років будуть найтеплішими за весь час спостережень.

За словами жінки, осінь буде традиційно теплішою ніж звичайно, а літо триватиме до кінця вересня.

“Вірогідність того, що зима буде суворою – менше десяти відсотків. Відлиги і невеликі морози, крижані дощі будуть змінювати одине одного”, – розповіла синоптикиня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антициклон Yoann витісняє дощі: якою буде погода на Прикарпатті 15 липня. КАРТА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X