WestNews.com.ua

Скандал навколо директора франківської школи: мер пішов на зустріч батькам

28.11.2018, 13:19  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews28 листопада громада школи прийшла на прийом до мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа, адже не згодна з рішенням комісії щодо призначення директора школи №6.

“Я прийняв участь в конкурсі на посаду директора школи. Порушень ніяких не було, все було згідно законодавства. Я вважаю, що просто розпочалась боротьба за наступний мандат до міської ради. Я за те, щоб громада була одна єдина, щоб думали про наших дітей, мешканців для спільного блага. Учора я зустрічався з колективом школи. Я сказав вчителям, що налаштований на співпрацю, розуміння, на діалог. Один я не виховаю дітей, нам потрібно об’єднати зусилля. У свій бік я не почув жодних протиріч від колективу. Так само я кажу зараз, я готовий очолити заклад і працювати спільно з усіма вами. Я завжди відношуся до всіх однаково,” – звернувся до громади кандидат на посаду директора школи Василь Ревчук.

У кінцевому результаті, громада спільно з мером міста дійшли до висновку, що Ревчука на посаду директора закладу поки що не призначають.

“Я послухав усіх. Щоб цю ситуацію якось заспокоїти, Василя Івановича я призначати не буду. Лесю Іванівну залишаємо виконуючим обов’язки директора школи на три місяці. І в лютому ми знову повернемося до цього питання,” – резюмував мер Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громада, яка проти новообраного директора франківської школи, прийшла до міського голови. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X