Скандал в Івано-Франківську: через активну громадську позицію мами її сина хочуть виключити з дитсадка

В Івано-Франківську може розгорітися черговий скандал. Через активну громадську позицію мами її сина хочуть виключити з дитсадка.

садок

Про це на своїй сторінці у Facebook написала сама мама, передає WestNews.

“Вчора мала розмову з завідувачем ДНЗ №30 “Ластівка”, який відвідує мій син. Розмова стосувалася виділених бюджетом коштів на придбання миючих засобів (наразі миючі засоби за виданим списком батьки купують самостійно, ми в тому числі).

В розмові була згадана ГО “Мами прикарпаття”, на що я почула: “Не треба нам тут мам прикарпаття!”

Сьогодні я отримала попередження про те, що в травні буде проходити комісія, яку мій син, більш всього, що не пройде і буде виключений з садочка.

Як вам, друзі?”, – йдеться в дописі.

садок2

До слова, матері івано-франківських школярів вважають, що так звані «благодійні батьківські внески» перетворились на основне джерело фінансування поточних потреб у начальних закладах міста. При тому, що фінансування потреб шкіл та садків у 2017 році значно зросло.

Нагадаємо, що франківські матері скаржаться на якість та нестачу продуктів у школах та садках. За їхніми словами, в деяких дошкільних навчальних заклад досі немає м’яса і риби для дітей.

Нещодавно, журналісти та активісти перевірили, що їдять діти в ЗОШ №7 та опублікували фото з шкільної їдальні. В свою чергу, міський Департамент освіти повідомив, що офіційних скарг щодо якості харчування у франківських школах немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рейд-перевірка у центральній школі Івано-Франківська. Що їдять і за яку ціну учні. ВІДЕОСЮЖЕТ

Загрузка...

Comments are closed.