WestNews.com.ua

Скандальний флешмоб: Олег Винник виправдовує свою участь у проросійському проекті. ВІДЕО

28.09.2019, 20:57  |  Автор:   Хромей Зоряна

Український співак Олег Винник, який опинився в центрі скандалу через участь в російській акції “Усім мир”, заявив, що його відео у кліпі використали без його відома.

Про це він заявив в ефірі телеканалу СТБ.

Коли ми сьогодні робимо акцент «Росія – Україна», це заважає справам мирним. Мені здається, ми маємо думати про мир сьогодні, а не шукати якісь підводні камені, засуджувати когось», – зазначив співак.

У відповідь на запитання про те, чий Крим виконавець відповів наступне:

Я не буду сьогодні ділити і казати чий Крим. Мені здається, що сьогодні говорити про це вже не те, що… Я би сказав непотрібно. Це нічого не дає».

На його думку, твердженням «Крим – це Україна» зараз «ми нічого не вирішуємо».

І якщо бути конкретно відвертим, за Крим не загинув не один солдат. Ні один», – наголосив він.

При цьому слід наголосити, що на початку 2014 року з-поміж українських військових в Криму було двоє загиблих. Вони втратили своє життя від рук російських загарбників. І сталося це саме під час вторгнення.

Я не вважаю, що Крим забрали і що він дорожчий за все інше. За життя, за долі наших людей, українців, співвітчизників. Десятки тисяч людей загинули в цій не зрозумілій війні, як на мене, яка називається АТО», – додав Винник.

При цьому він вкотре запевнив, що давати концетрів в Росії він не збирається.

Детальніше у сюжеті “Вікон”:

Довідка:18 березня 2014 року під час штурму російськими окупантами фотограметричного центру Управління центрального військово-топографічного та навігаційного ГУ ВСУ в Сімферополі прямим влученням в область серця був убитий український військовослужбовець прапорщик ЗС України Кокурін Сергій Вікторович.

6 квітня 2014 року в смт. Новофедорівка о 23:45 двома пострілами впритул з автомату Калашнікова російським військовослужбовцем, молодшим сержантом Зайцевим Є.С. в своїй кімнаті, в офіцерському гуртожитку, був застрелений військовослужбовець в/ч 1100 майор Станіслав Карачевський.

Нагадаємо, після участі в проекті «Всеммир» Винник потрапив до бази даних «Миротворця».

Восени 2018 року він називав війну на Донбасі «братовбивчою» й казав, що йому особисто соромно за Євромайдан та усе, що з того часу відбувається в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Франківці розказали в чому феномен Олега Винника

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X