Сказ та АЧС: на Прикарпатті зафіксовані випадки небезпечних захворювань

Сьогодні, 13 лютого, відбулася прес-конференція з питань підсумків роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за 2017 рік, інформує WestNews.

Зокрема, розглянули питання щодо безпечністі харчових продуктів, поширення небезпечних інфекційних хвороб тварин та птиць.

«На території Івано-Франківській області зафіксовано захворювання на африканську чуму. Зареєстровано 3 випадки – на Городенківщині та Надвірнянщині. Африканська чума в 2017 було зареєстровано 163 випадки», – наголосив Роман Гурський, начальник головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

123 голови свиней знищено минулого року, щоб запобігти захворюванню на АЧС. 172 тисячі гривень власникам відшкодували. 134 тисячі гривень – не відшкодованої допомоги.

Серйозним є і сказ. На Прикарпатті зареєстровано 55 неблагополучних населених пунктів. 80% цих пунктів вже оздоровлено, а люди не захворіли. Основною причиною сказу є – червона лисиця.

Вузликовий дерматит великої рогатої худоби може стати наступним небезпечним захворювання тварин на Прикарпатті.

До слова, на Надвірнянщині зафіксували випадок сказу лисиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Наступ “рижух”: на Рожнятівщині зафіксували випадок сказу лисиці

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.