WestNews.com.ua

Скільки хворих на COVID-19 на Долинщині та які причини збільшення кількості пацієнтів

04.06.2020, 17:28  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

За останні дві доби до госпіталю поступило восьмеро (8) осіб з підозрою на короновірус. Зараз у стаціонарі знаходиться 48 пацієнтів, а ще 18 хворих лікуються амбулаторно.

Про це у соцмережі повідомив Володимир Гаразд. Також Володимир Степанович висловив свої припущення щодо причини збільшення кількості хворих. Каже, що справа в карантинні “відлизі”, адже всі ми розслабились та вже забули про важливість використання особистого захисту.

“Зростає напруга і в лікарні, адже лікарі і сестри працюють позмінно з величезним пере(навантаженням) уже третій місяць поспіль, а частина з них уже теж захворіла і знаходиться в стаціонарі.
На фоні не таких вже й великих коронавірусних державних виплат зростає втома та напруга у лікарському середовищі.

Притік нових пацієнтів потребує нових ліжок та додаткового персоналу, а медиків, готових іти у «вогнище» явно бракує, так як останнім часом явно збільшився притік пацієнтів з іншими діагнозами і болячками, позаяк люди довший час сиділи вдома, а їх хронічні захворювання нікуди не ділися, а тільки загострювалися. Лікарський колектив, що працює у госпіталі знаходиться на межі своїх людських можливостей і потребує, насамперед повноцінного відпочинку, ротації, реабілітації та, особливо, нашого розуміння і відповідальності за своє здоров’я”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус в Городенківському районі: статистика по населених пунктах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X