WestNews.com.ua

Скільки закордонних паспортів оформили прикарпатці у липні?

04.08.2020, 18:51  |  Автор:   Хромей Зоряна

У липні 2020 на Івано-Франківщині громадянам вручили 5752 документи для виїзду за кордон. Це на 1700 більше, ніж попереднього місяця.

Громадяни дедалі більше довіряють національному паспорту у формі ID-картки. Про це засвідчує динаміка звернень громадян щодо оформлення нового паспорта. До прикладу, порівняно з травнем кількість оформлених паспортів зросла майже на 80 відсотків  (у липні оформлено 4711 паспортів у формі ID), інформує WestNews із посиланням на Міграційна служба Івано-Франківської області.

До слова, в Івано-Франківській області діють 15 територіальних підрозділів міграційної служби, в яких можна оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки замість паспорта у формі книжечки.

На період дії карантинних заходів це можна зробити не тільки за місцем реєстрації людини, але й за місцем безпосереднього перебування.

Світлина від Міграційна служба Івано-Франківської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Скільки українців з початку 2020 року оформили ID-картки та закордонні паспорти

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X