Скорішого повернення: полоненому герою Андрію Ейдеру виповнилося 19-ть років. ФОТО

20.12.2018, 13:02  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 20 грудня, виповнюється 19-ть років Андрію Ейдеру – українському військовому, матросу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, який наразі перебуває в полоні РФ, інформує WestNews.

Нині родина українського героя, яка проживає на Прикарпатті, опублікувала в мережі Facebook фото із привітальними плакатами.

А в численних коментарях люди вітають матроса та бажають скорішого повернення з неволі.

Нагадаємо, під час бою біля Керчі, Ейдер перебував на кораблі ВМС України «Бердянськ» (малий броньований артилерійський катер проекту 58155 «Гюрза-М»). У результаті бою 25 листопада 2018 року він отримав поранення.

На опублікованих у ЗМІ фото видно, що катер «Бердянськ» дістав декілька пробоїн рубки, імовірно від снарядів 30-мм гармати російського корабля чи винищувача. Крім Андрія, також поранення отримав Андрій Артеменко, який теж служив на «Бердянську». Його, як і двох інших поранених українців доставили до лікарні у Керчі, де їх прооперували в Керченській міській лікарні №1 ім. Пирогова. Мати Андрія повідомила, що він зателефонував своїй дівчині і повідомив, що він у лікарні.

Станом на 1 грудня 2018 року перебування полонених невідоме. 30 листопада 2018 року представник Президента в АР Крим Борис Бабін заявив, що всіх полонених українців вивезли до Москви, оскільки місцеве населення Криму підтримувало полонених.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український моряк Андрій Ейдер написав листа батькам на Прикарпаття з московської в’язниці. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X