WestNews.com.ua

Скучили за потягами? “Укрзалізниця” створила онлайн-рейс Україною. ВІДЕО

28.05.2020, 22:35  |  Автор:   Менів Андрій

Працівники “Укрзалізниці” створили відео, яке триває 1,5 години – зі звуками поїзда і видом з вікна, для тих, хто сумує за подорожами через карантинні обмеження.

Відповідне відео оприлюднили на ютуб-каналі Укрзалізниці, пише “Еспресо”.

В описі до відео зазначається, що у такий спосіб намагалися потішити тих, хто сумує за подорожами, а також тих, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі. Це наш магічно-гіпнотичний чух-чух – мова залізниці, яка з дитинства є передвісником пригод і особливою колисковою.

“Для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, ми запускаємо особливий ASMR потяг. Тепер ви можете у будь-який момент застрибнути на віртуальний рейс, насолодитись звуками залізниці, помріяти, дивлячись у вікно чи розслабитись перед сном”, – йдеться в повідомленні.

До слова, ASMR – автономна сенсорна меридіональна реакція. Завдяки цій технології у людини з’являється приємне відчуття. Воно виникає внаслідок звукових і візуальних стимулів. До слова, часто для цього використовують звуки природи.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X