WestNews.com.ua

“Слуга народу” повторює програму Зеленського, – Нацрада

18.04.2019, 6:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

27-29 березня телеканал 1+1 транслював серіал “Слуга народу”, головний персонаж якого Василь Голобородько (його роль виконує Володимир Зеленський) висловлював тези, що співпадають із передвиборчою програмою кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Про це повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України.

“Зокрема, фрагмент із серіалу, озвучений В. Голобородьком: “… И поэтому, первое, что мы предлагаем – это законопроект про зняття недоторканості із Президента, депутатів і суддів…”, та окремі тези: “Мої законопроекти в цьому напрямку: “Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів”; “Про імпічмент Президента України”; “Про відкликання народного депутата України”, передвиборної програми цього кандидата ідентичні”, – йдеться у повідомленні.

У Нацраді зазначають, що в ефірі 1+1 таким чином було порушено ст. 3, ст. 561, ст. 57 закону “Про вибори Президента України”.

Із думкою Нацради згодні у Комітеті виборців України.

“Показ відеофільму “Слуга народу – 3″ під час виборчого процесу має розглядатися як передвиборна агітація на користь В. Зеленського і має бути оплачений із виборчого фонду кандидата”, – вважають у КВУ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X