WestNews.com.ua

Служба у справах дітей запрошує батьків на семінар, у якому розкажуть про ефективний механізм запобігання та вирішення сімейних конфліктів

07.10.2019, 22:25  |  Автор:   Хромей Зоряна

Служба у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради спільно з ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті» запрошують Вас взяти участь 9 жовтня 2019 року у практичному семінарі «Ненасильницькі методи захисту прав дітей шляхом використання послуги примирення та порозуміння (медіації)».

Семінар проводитиметься з метою вироблення ефективного механізму взаємодії суб’єктів соціальної роботи у питаннях запобігання та вирішення сімейних конфліктів, під час яких страждають діти, як робити так, аби мінімізувати дитячі страждання.

Власне, розглядатиметься питання застосування процедури Медіації як примирення та порозуміння в сім’ях, де виховують дітей.

В рамках даного заходу відбудеться презентація «Центру медіації Прикарпаття» та підписання Меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті» щодо впровадження та надання соціальної послуги посередництва (медіації) в місті.

Захід розпочнеться о 09.00 год. за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21, каб.311 (реєстрація учасників о 8.30 год.).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Середньостатистична родина Прикарпаття складається з трьох осіб

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X