Службова недбалість: прокуратура виявила незаконну передачу землі у приватну власність

Прокуратурою Івано-Франківської області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 (“Службова недбалість”) Кримінального кодексу України.

 Встановлено, що службові особи селищної ради у 2015 році, у зв’язку з неналежним виконанням своїх службових обов’язків, у порушення вимог земельного законодавства України погодили та передали у власність фізичної особи земельну ділянку площею 0,85 га, частина якої входить у прибережну захисну смугу річки та відноситься до земель водного фонду України, повідомляємо WestNews із посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

За вказане кримінальне правопорушення посадовцям загрожує позбавлення волі від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.

zemelnyy_kadast

До слова, прокуратурою Івано-Франківської області забезпечено участь у розгляді Господарським судом Івано-Франківської області справи за позовом заступника керівника Калуської місцевої прокуратури.
Так, прокуратура звернулася до суду в інтересах ДП «Болехівське лісове господарство» про стягнення із суб’єкта господарювання боргу в сумі 200 тис. грн, що виник внаслідок неналежного виконання договірних зобов’язань.
Встановлено, що вказане підприємство у лютому 2017 року уклало із лісовим господарством договір купівлі-продажу лісопродукції. Однак, всупереч умовам договору,  за отриманий товар розрахунок не проведено. Позовні вимоги прокуратури задоволені в повному обсязі.

Загрузка...

Comments are closed.