WestNews.com.ua

Смак новорічних свят: за скільки можна купити мандаринки на Центральному ринку Франківська

07.12.2019, 17:41  |  Автор:   Хромей Зоряна

Апельсини і мандарини – найкращий спосіб поринути у святкову атмосферу Новорічних свят. На Центральному ринку Івано-Франківська уже розпочався сезон цитрусових.

Продавці Центрального ринку пропонують цитрусові з Італії, Іспанії та Туреччини. Вартість мандарин коливається від 28 до 65 гривень за кілограм. Все залежить від сорту.

Продавець Степан каже, найчастіше пропонує покупцям іспанські мандарини, адже вони найсолодші, а також підходять дітям, бо маленькі за розміром і легко чистяться. Коштують вони близько 40 гривень.

«Італію і Туреччину теж беруть, але не так часто. Турецькі – дешевші, кісточок практично немає, але серед них частіше зустрічаються кислуваті мандарини. Італійські теж беруть. Все залежить від вподобань. Головне – куштувати мандарин перед покупкою. У нас є така можливість, тому покупцям пропонуємо спробувати фрукт на смак, а потім вже й купувати»,- ділиться продавець.

Продавчиня Ярослава додає, що можна й за зовнішнім виглядом оцінити якість мандарин. Під час чищення потрібно звернути увагу на те, аби шкірочка добре відставала. Якщо відстає від плоду відразу цілком – мандарин стиглий.

«Шкіра також має бути блискуча, без білого нальоту. Якщо він є – це свідчить, що фрукт обробили. Сухі або м’які мандарини – теж брати не варто. Це свідчить про порушення умов зберігання і транспортування. Більші мандаринки, як правило, солодші. Але в кожного свій смак, хтось любить кислуваті, хтось – навпаки. Але точно можу сказати, що у нас вони дуже смачні»,- зауважує пані Ярослава.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Гуцульські візерунки по-делятинськи”: надвірнянців запрошують на унікальний захід

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X