WestNews.com.ua

Смертельна аварія в Харкові: суд призначив горе-водійці додаткову експертизу

05.12.2018, 6:56  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Київський райсуд Харкова призначив додаткову експертизу щодо обвинуваченої у скоєнні моторошної ДТП з шістьма жертвами Олени Зайцевої.

Відповідну ухвалу проголосив суддя Віктор Попрас, повідомляє WestNews із посиланням на ТСН.

“… Задовольнити частково. Призначити додаткову судово-медичну експертизу, проведення якої доручити експертам Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації. На розгляд експертів поставити питання, чи перебувала Зайцева […] 18.10.17 […] під дією вживання наркотичних або інших одурманювальних засобів […]”, – зачитав суддя.

Медики оприлюднили висновки про стан здоров’я водійки “Лексуса” – винуватиці жахливої ДТП, під колесами якого в Харкові загинуло шість людей. Зайцева скаржилася на погане самопочуття, запаморочення та втрату свідомості. Саме через це не відбулося одне із засідань суду.

Як зазначається, клопотання про проведення експертизи подав адвокат другого обвинуваченого у ДТП – Геннадія Дронова. Його також підтримала представник потерпілих Лариса Матвєєва.

Своєю чергою захист Зайцевої виступав проти повторної експертизи. Адвокат Юлія Козир заявила, що акт огляду Зайцевої лікарем-наркологом і висновок за підсумками огляду є неприпустимими доказами через нібито численні грубі порушення у документах.

“Огляд обвинуваченої фактично не проводився лікарем Федірко, яка склала вказаний акт огляду та висновок”, – заявила адвокат.

Окрім цього за відмову у додатковій експертизі виступив прокурор, назвавши її “затягуванням справи”.

Нагадаємо, що  винуватицю ДТП, Олену Зайцеву, за останні 2 роки 8 разів затримували за порушення правил. 20 жовтня суд обирав запобіжний захід дівчині, тоді вона заперечувала свою вину і багато плакала. Тож за рішенням суду запобіжний захід Зайцевій обрали у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб.

22 жовтня у Харкові прощалися із загиблим внаслідок ДТП, хлопець був єдиним сином у сім’ї. А вже, 26 жовтня, в лікарні померла ще одна постраждала у ДТП.

Також,  у Харкові відтворювали події трагедії, зокрема, Олену Зайцеву привезли на місце скоєння ДТП. До тями прийшла і 22-річна вагітна, проте жінка нічого не пам’ятає про той трагічний вечір. Згодом адвокат пояснила чому справа смертельної ДТП “забуксувала”. 

А 29 листопада панахидою вшанували 40-й день від страшної трагедії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одного поля ягоди: хлопець, який стріляв по людях у Харкові, одногрупник Олени Зайцевої. ВІДЕО

05.12.2018, 6:56  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X