WestNews.com.ua

Сьогодні на Івано-Франківщині проведуть в останню путь священика, якого смертельно травмував потяг

17.10.2019, 7:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Після отриманих при загадкових обставинах травм, відійшов у засвіти священик Володимир Петрук.

Уродженця Косівщини 5 жовтня покалічив і смертельно травмував поїзд. Чоловік 10 днів лежав у комі, інфопмує WestNews.

“Народився отець Володимир на Косівщиніі в мальовничому селі Акрешори. Там у серці Гуцульщині прошло його дитинство, юність. Там він навчився любити Бога, менших і старших себе. Виростаючи серед богомільних і вірних Богові і Його Святій Церкві батьків, він вирішив присвятити себе служінню огові і людям.

Отець Володимир мав добре і щире серце, а душу – чуйну і трепепетну. До того ж – здорові тіло і дух, а тому зі всіх сил боровся за життя. Він навіть на другий день перебування в реанімації, прийшов до свідомості й почав самостійно дихати, наче відчував, що то настав недільний ранок і йому пора ставати за престіл Свято-Михайлівського храму села Н.Станівці, щоб служити святу Літургію…

А храм тієї днини був, як ніколи, наповнений людьми, спраглими щирого й переконливого слова вірного своєму покликанню пастиря, які в невіданні, що сталося, чекали на свого духовного наставника. Отець Володимир за своє коротке життя і ще коротше служіння встиг не одному допомогти, порадити і розводити, а собі, на жаль, ні…

Пролежавши десять днів у комі, він залишив цей світ, а в ньому – рідних, друзів і передусім – благовірну пасту та дружину.

Отець Володимир любив життя, Бога та ближнього і, радіючі успіхам тих, хто його оточував, він завжди щиро молився за багаті дари і щедроти, якими Бог так рясно нагороджує тих, хто в Нього щиро вірить і правдиво шанує Його!

Зі смутком і жалем, не нарікаючи на Волю Вселюблячого Бога, слідуючи твоїм же настановам, всечесний отче: дякувати Богові за все і сприймати Його святу волюц як дар очищення й освячення душі і тіла, відпускаємо тебе, дорогий наш во Христі Ісусі собрате в обійми Божі та просимо і молимо, щоб Він, як Милосердний і Многомилостивий, на лоні Авраама, Ісаак та Якова упокоїв твою світлу душу і подарував тобі життя вічне у Царстві Його Небесному!”, – повідомив у мережі Facebook завідувач кафедри культурології, релігієзнавства та теології ЧНУ ім. Юрія Федьковича Микола Шкрібляк.

Похорон о.Володимира Петрука: 

17 жовтня 2019 р.:
7.00 Літургія. Чин похорону в храмі с. Нижні Станівці
10.00 виїзд до с. Акришори Косівський район
13.00 Церква (завершення похорону).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вічна пам’ять! В столичному шпиталі помер боєць з Коломийщини. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X