WestNews.com.ua

Сьогодні останній день висування кандидатів у депутати місцевих рад

24.09.2020, 12:04  |  Автор:   Провальна Наталія

24 вересня 2020 останній день висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови (стаття 11, частини перша – третя статті 216 Виборчого Кодексу). Про це інформує офіційний ресурс Центральної виборчої комісії.

Також сьогодні останній день подання до відповідної територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови (частина друга статті 227, частина друга статті 228, частина друга статті 229 Виборчого Кодексу).

Також згідно Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року сьогодні Центральна виборча комісія має затвердити форму та колір виборчого бюлетеня для кожних місцевих виборів (частина перша статті 240 Кодексу).

До дати проведення місцевих виборів в Україні залишився місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада офіційно призначила місцеві вибори на 25 жовтня

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X