WestNews.com.ua

Сьогодні перестало битися серце відомого прикарпатського журналіста

07.10.2019, 21:30  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 7 жовтня, відійшов у вічність Мельник Василь Олексійович – відомий журналіст і фотомитець.

Про смерть видатної людини повідомили в Івано-Франківській обласній спілці журналістів НСЖУ.

Василь Мельник був уродженим інтелігентом, чуйним і товариським, добрим наставником і порадником для молодих журналістів. Сумуємо. Щиро співчуваємо родині покійного Василя Олексійовича. Хай земля йому буде пухом, а Небеса приймуть його душу в свої обійми!”, – згадують про Василя Олексійовича колеги.

Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка. Ще студентом був фотокореспондентом багатотиражки вишу, в якому навчався. Працював кореспондентом, а згодом редактором газети «Калуський хімік», фотокореспондентом «Прикарпатської правди», відповідальним секретарем калуської міської газети «Дзвони Підгір’я», фотокореспондентом обласної газети «Галичина». Організовував виставки своїх фоторобіт, випустив фотоальбом про Калущину і книгу мудрих висловів «Рінь».

Прощання відбудеться 9 жовтня в Соборі Всіх святих Землі Української (м. Калуш, пр. Лесі Українки, 21).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тернопільщині жахлива смерть спіткала великого українського артиста – Василя Жданкіна. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X