Сьогодні, у 4 ОТГ на Прикарпатті пройдуть вибори

23.12.2018, 12:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

23 грудня в Україні проходять вибори у об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, у чотирьох ОТГ у Івано-Франківській області.

Нагадаємо, місцеві вибори пройдуть у 4 новостворених об’єднананих територіальних громадах Івано-Франківської області: Вигодська, Букачівська, Коршівська та Новицька, які об’єднали 17 селищних і сільських рад. Вибори в цих ОТГ відбудуться 23 грудня, тому їх буде включено до розрахунків держбюджету на 2019 рік. І з 1 січня вони працюватимуть на прямих міжбюджетних відносинах з профільними міністерствами. Саме можливість формувати бюджет на нових засадах та розподіляти його у відповідності до нагальних потреб і стратегічного бачення є найважливішим інструментом розвитку тих громад, що почали своє життя у минулі роки.

Коршівська сільська об’єднана територіальна громада (Коломийський район). У ОТГ об’єдналися Коршівська сільська рада (с. Коршів, с. Казанів, с. Ліски) та Жукотинська сільська рада (с. Жукотин, с. Богородичин, с. Михалків).  Площа об’єднаної територіальної громади: 79.854 км Чисельність населення громади: 5600 осіб. 

Новицька сільська об’єднана територіальна громада (Калуський район). До Новинцької ОТГ приєдналися Новицька сільська рада (с. Новиця, с. Зелений Яр), Добровлянська сільська рада (с. Добровляни), Підмихайлівська сільська рада (с.Підмихайля, с. Бережниця), Середньоугринівська сільська рада (с. Середній Угринів, с. Старий Угринів).  Площа об’єднаної територіальної громади: 82.43 км 2. Чисельність населення громади: 10395 осіб. 

До слова, 10 грудня відбулася прес-конференція присвяченій безпрецедентному випадку – тиску Калуської районної ради на майбутні вибори в Новицькій ОТГ.

“Минулого тижня молодого 24-річного кандидата від Народний Рух України Григорія Горлачазмусили зняти свою кандидатуру з виборів голови ОТГ через вплив на його рідних та близьких.

Вважаю такі дії не тільки порушенням конституційного права обирати та бути вибраним, а й справжньою ганьбою, особливо враховуючи той факт, що вибори проходитимуть на Батьківщині Степана Бандери – у Старому Угринові.

Це той випадок, коли слова влади різко розходяться з ділом – з одного боку говориться про європейські цінності та патріотизм, а з іншого – проходить узурпація виборчих процесів. І що найсумніше – молодим активним людям, які хочуть та мають бажання змінювати щось у нашій державі, просто відбивають охоту брати участь у виборчих процесах”, – зазначив Тарас Виноградник у себе на сторінці у фейсбук.  

Букачівська селищна об’єднана територіальна громада (Рогатинський район). У ОТГ об’єдналися Букачівська селищна рада (селище Букачівці, с. Букачівська Слобода, с. Витань, с.Посвірж), Вишнівська сільська рада (с. Вишнів, с. Зруб), Козарівська сільська рада (с. Козарі, с. Журавеньки), Чернівська сільська рада (с. Чернів). Площа об’єднаної територіальної громади: 88.548 км 2. Чисельність населення громади: 3422 осіб.

Вигодська селищна об’єднана територіальна громада (Долинський район). До Вигодської ОТГ приєдналися Вигодська селищна рада (селище Вигода, с. Пациків), Вишківська сільська рада (с. Вишків), Кропивницька сільська рада (с. Кропивник), Новоселицька сільська рада (с. Новоселиця), Новошинська сільська рада (с. Новошин, с. Пшеничники), Сенечівська сільська рада (с. Сенечів), Старомізунська сільська рада (с. Старий Мізунь, с. Новий Мізунь). Площа об’єднаної територіальної громади: 385.56 км 2. Чисельність населення громади: 12618 осіб. 

До слова, у місцевих виборах 23 грудня планують взяти участь 47 політичних партій. Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії. До ЦВК подали документи на участь у місцевих виборах 23 грудня 47 політичних партій. Копії рішень про участь у виборах і копії статутів політичних партій 46 організацій відповідають вимогам.

23.12.2018, 12:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X