WestNews.com.ua

Сьогодні в Івано-Франківську лунає останній дзвоник. ФОТО/ВІДЕО

24.05.2019, 11:01  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 24 травня, більшість шкіл в Україні відзначаюсь свято Останнього дзвоника, повідомляє WestNews.

Цьогоріч школа-ліцей №23 відзначає своє 30-річчя. Як зазначив директор закладу Микола Василик, навчальний рік був досить успішний, адже учні школи здобули 124 призових місць на всеукраїнських олімпіадах.

«23 школа завжди відзначалася талановитими дітьми, але цього би всього не були, якби не наші вчителі. Тому від імені міського голови дозвольте передати сертифікат на 6 тис грн на придбання обладнання в шкільну бібліотеку», – зазначила представник міської ради.

«Я бажаю вам ніколи не здаватися, йти вперед, мріям і втілювати свої мрії в життя», – звернувся до випускників отець Софрон, який правив спільну молитву та благословив 11-класників.

До слова, у Калуші встановлять скульптуру учням торговельної школи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині зводять другий корпус школи та дитячий садок. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X