Сьогодні відзначають День Збройних Сил України

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України, який був заснований Верховною Радою України в 1993 році.

Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято, День Збройних Сил України, було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

До складу української армії входять всі роди військ, які представлені Повітряними і Військово-морськими силами України, а також Сухопутними військами. У структуру Сухопутних військ входить армійська авіація і аеромобільні війська, механізовані і танкові війська, ракетні війська і артилерія, високомобільні десантні війська і Війська протиповітряної оборони. У структуру Повітряних сил включені винищувальна і штурмова авіація, розвідувальна, транспортна і бомбардувальна авіація, зенітно-ракетні та радіотехнічні війська.

Читайте також: 5 грудня весь світ відзначав День волонтера

1417858380_6

Сьогодні відбувається справжнє відродження українських збройних сил. Вже прийняті нові Стратегія національної безпеки України та Воєнна доктрина України. Наша армія переозброюється, реформується і впроваджує нові стандарти.

З святом Вас, військовослужбовці!

Загрузка...

Comments are closed.