Сонячну електростанцію потужністю 15 кВт змонтовано в Городенці. ФОТО

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® завершила монтаж домашньої мережевої сонячної електростанції потужністю 15 кВт. Це перша черга станції в Городенці Івано-Франківської області.

Сонячна станція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу надлишків виробленої електроенергії за «зеленим» тарифом в розмірі 0,18 євро за 1 кВт*год до 2030 року.

При будівництві мережевої сонячної електростанції використано 55 сонячних батарей: Abi-Solar АВ270-60P, 270W класу Tier1, автоматика змінного струму ETI та мережевий трьохфазний інвертор Huawei Sun 2000 33KTL-A.

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує: сонячні електростанції для дому «під ключ» та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячну електростанцію можна за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Гетьмана Мазепи, 72.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поки ви думаєте – інші вже економлять: вуличне освітлення на сонячних батареях

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.