Сонячну електростанцію потужністю 17 кВт змонтовано в Отинії. ФОТО

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала домашню мережеву сонячну електростанцію, що працює за «зеленим тарифом» в Отинії Коломийського району Івано-Франківської області.

Станція потужністю 17 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом (вартістю 0,18 євро за 1 кВт*год до 2030 року).

 

При будівництві мережевої сонячної електростанції використано 64 сонячні батареї Amerisolar AS-6P30-275W, автоматика постійного, змінного струму ETI та мережевий трьохфазний інвертор KOSTAL PIKO 17.

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує: сонячні електростанції для дому «під ключ», що працюють за «зеленим» тарифом. Отримати консультацію або придбати обладнання можна за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72.

До слова, нещодавно сонячну електростанцію потужністю 15 кВт було змонтовано в Городенці та сонячну електростанцію потужністю 20 кВт в Надвірній. А ще сонячну електростанцію потужністю 10 кВт змонтовано в Старих Кутах.

Нагадаємо, що раніше компанія «ЕКО ЕНЕРГІЯ ®» завершила монтаж домашньої мережевої сонячної електростанції потужністю 30 кВт в Коломиї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поки ви думаєте – інші вже економлять: вуличне освітлення на сонячних батареях

Інформація розміщена на правах реклами

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.