WestNews.com.ua

Соцмережі, погода, “рибні місця”: ТОП-11 перлів очільника Івано-Франківська за тиждень

16.11.2019, 21:55  |  Автор:   Менів Андрій

WestNews запроваджує нову рубрику, в якій ми щотижня публікуватимемо найбільш кумедні вислови міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінків.

Благо, цитат від мера вистачає завжди. Та й із почуттям гумору в очільника міста традиційно все гаразд. Найбільше перлів Марцінків традиційно «мочить» під час оперативних вівторкових нарад.

Про активність департаментів та КП в соціальних мережах…

Чи не найбільший резонанс в соцмережі викликали висловлювання Руслана Романовича під час обговорення питання про стан інформаційної роботи у виконавчих органах міської ради. Мова йшла, зокрема, про активність комунальних підприємств міста та департаментів міської ради в соцмережах.

«Скажіть мені які три найгірші департаменти, дамо їм догану. Вже декілька разів говорили, пора із цим закінчувати. Я все розумію, але немає меж досконалості. Яка позитивна тенденція? Те, що менше 1000 (підписників на Фейсбуці), це не рахується. Значить ніхто не працює».

«Я знаю, про що я говорю. Я за вас віддуваюся, тепер ви за мене будете».

«Архітектура є? Орест (Кошик)! В тебе найкорупційніший департамент. Слухай, я недавно новий генплан хотів знайти. Де? Нічого не відкривається! Хто відкривав? Один руку підняв».

“Водоканал” має 45 тисяч переглядів? Це після збільшення тарифів чи що? Дивись, буде як в Долині, перекрили дорогу».

«Сайт Поховань (Pohovannya.if.ua), відсутній розділ «Вакансії». Що ви смієтеся? Там вакансії треба».

«Дивіться, заступники. Даю доручення, так як Сусаніна робить. Взяли людину собі, яка допомагає. Так само по кожного департаменту, особливо комунальні ресурси, земельники. Земля і майно. Бо в людей складається враження, що це найкорупційніші напрями. Нехай будуть найвідкритіші.

«Палац Потоцьких»! Як ви це зробили? От вчиться, як за місяць можна всіх обскакати. От тим, хто там наверху, за результатами, більше премію дати, до Дня місцевого самоврядування. А тим хто внизу – меншу. Хай на 100 гривень, але меншу».

«Муніципальна дорожня компанія. В Фейсбуці стежать тільки 180 людей. Бурко, тобі не стидно? 180 – це ніщо. Хоча повідомлень стало більше, Віталій. Але все одно – все що менше 1000 підписників – це не робота».

«Є питання в когось? Пропозиції? Погрози? В принципі, позитивна тенденція є, але ще не всі навчилися в новій ері працювати».

Про потепління і ремонтні роботи…

«Директор «Теплокомуненерго», ви вірити в Бога? Бачу, я так бачу, що гарно молитеся, бо він вам помагає, снігу немає. Вам ще пару днів і все, вже передають холод».

Про скарги мешканців…

«Якійсь такі скарги мені прийшли, дивні. Сусіди на Курбаса-5 кажуть, що у квартирі №6 замість пічного опалення, палять у квартирі дровами, буржуйкою. У квартирі – запах диму. Спалять вам Леся Курбаса, і не буде що Смушаку робити. Хто то може перевірити? МАРС, доручаємо вам».

Про «рибні місця» для інспекторів з паркування…

«Так, а Гіглюк де? Гіглюк, коли паркувальники вже будуть? Тутво, бачиш, перше завдання, біля Білого дому. Так як я і обіцяв: усі штрафи, що ви заробите, підуть вам в департамент».

«До речі, хочу сказати, що трошка посварився минулого вівторка, і один день на початку вулиці Коновальця було патрулювання. Якось наведемо порядок. Он ще одне місце для інспекторів з паркування. Гіглюк, маєш там паркувальників, чим не «рибне місце». І біля Білого будинку. Тут попаслися, там попаслися, штрафік до штрафіка, і може заробите».

Про каток і перекриття руху біля Ратуші…

«Ми почнемо обмежувати проїзд біля Ратуші. По колу можна буде проїхати, а туди – ні. Тому що дуже дороговартісне обладнання катку. Тому почнемо обмежувати. Знайти блоки, я вже показував, на Княгиніні стоять два блоки. Гіглюк, я тобі навіть блоки знайшов, на «чорній п’ятниці». Перегородити проїзд з боку РАГСу, той кусок, щоб не заїжджали до ресторанів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Інспектор Марцінків”: мер Франківська провів перевірку ще одного мікрорайону. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X