Спочивай з миром, брате “Семен”: у Франківську вшановують пам’ять Григорія Семанишина. ФОТО

В середу, 11 січня, минув рік як на передовій загинув командир ДУК ПС ОТГ ім. капітана Воловика Григорій Семанишин, якого більшість побратимів знала як “Семен”.

Вранці у Кафедральному соборі Святого Воскресіння, що в Івано-Франківську, відбулося Богослужіння, повідомляє WestNews.

Після закінчення літургії громада відправиться до Меморіального скверу, на Алею Слави. Опісля, рідні та близькі друзі відбудуть на поминальну вечерю.

“Пам’ятаємо…Спочивай з миром!  Вічна тобі пам’ять, брате!”, – йдеться у повідомленні на сторінці Спілки Добровольців АТО Прикарпаття.

mail_big

Нагадаємо, 42-річний боєць Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» з Прикарпаття Григорій Семанишин («Семен») загинув 18 січня 2016 року. Отримані бійцем поранення виявилися несумісні з життям.

Григорій  проживав у  селі Горохолина Богородчанського району. Був одружений. У нього залишилося двоє дітей. У “Правому секторі” Григорій Семанишин перебував ще з Майдану.

“Чудовий знавець зброї і відважний борець, він неодноразово брав участь у складних і ризикованих завданнях, демонструючи при цьому відважність, винахідливість і холоднокровність. З вибухом війни допомагав другу “Хорвату” розбудовувати п’ятий  Окремий батальйон ДУК. Бував у найгарячіших точках фронту. Попри те, що “Семен” майже не покидав фронт, він чітко усвідомлював, що неможливо перемогти зовнішнього ворога, не здійснивши революції, не знищивши внутрішнього ворога, не взявши владу в країні у свої руки”, – так говорили про загиблого герою побратими та товариші по фронту.

Читайте також: Внаслідок обстрілу бойовиків загинув український військовий.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.